שלום לכולם.איפה אתם?

שלום לכולם.איפה אתם?

מה קרה שקט פה היום? דפנה ואניטה איך היה בבלאגן? ודפנה מה שלום בר? עדן איך את מרגישה? שבת שלום לכולם

הפורום בדממה..שבת...

כנראה מתכוננים למחר ומחרתיים..
אני בכל מקרה באיזור הפורום.

../images/Emo207.gif

לא לשכוח היום עוברים לשעון חורף אז עשו טובה לפני שאתם הולכים לישון כוונו את השעון שע אחת אחורה שתלכו לישון עם הרגשה טובה שיש לכם עוד שעה לישון

frige

New member
אודיל'ה

מה נשמע? היום היינו בצהריים אצל ההורים שלי (ברסקו). בדרך הביתה ברח' חטיבת גולני בצומת של רח' הנשיאים הורתי לבעלי לפנות ימינה וחיפשנו משפחת אפוטה עם בית גדול 4 קומות. היו שם כמה כאלה ושם משפחה לא ראינו. אמרתי אולי תהיה בחוץ ונראה מי אתה. מקסימום היינו עומדים מחוץ לבית וצועקים : אווווווווווווווווווווווווווודי. או אודיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי. או אודדדדדדדדדדדדדדדי. בכל מקרה לא ראינו שום אפוטה. שיהיה לך אחלה. שרית

Julan

New member
אני חושב שהוא ממציא...

את עצמו....אני חושב שאודי לא קיים...הוא פיקטיבי....

על אף בית לא כתוב שם משפחה בשכונה

שלי דרך אגב את תראי רק 3 קומות יש לנו עוד אחת מתחת לבית כאילו כמו מרתף או משהו...

dafgol

New member
../images/Emo128.gif פה נמחקה הודעה לא נאותה ../images/Emo128.gif

dafgol

New member
חולה....עם דלקת בגרון וג'יפה

ברי עם סטרידו ושפעת , קודח מחום....מסכנון מחר על הבוקר אנחנו בקופ"ח....אני כבר רואה איזה יום כיפור מחכה לי..... אז עכשיו אני מבשלת מרק גדול לכמה ימים , כי מחר לא יהיה לי זמן לבישולים ואחה"צ כבר יום כיפור. היינו אחה"צ ביגור בבלאגן....תמונות אח"כ.. ביי בנתיים רצה למטבח להמשיך לבשל.

frige

New member
דפנה,

תרגישו טוב. תהיו בריאים. דווקא נראה לי שגולן מרגיש מצויין. (לקח משהו?). שיהיה שבוע נפלא.
שרית

למעלה