שלום לכולם אני חדש

שלום לכולם אני חדש../images/Emo13.gif

שלום לכולם... אני דניאל ואני בן 15 ושבוע חחחח סתם רציתי להיצטרף לפורום הזה כדי ליראות מה קורה בקשר לסידרה שאני אוהב. יש לי די הרבה מה להגיד עליה אז זהירות למי שאין כח לקרוא את מה שהמוח שלי פולט אז עדיף שלא יתרך. אבל איך שבא לכם. הוזהרתם.
אז ככה... האמת שזה התחיל בכך...שאף פעם לא ראיתי טלנובלות. חחחח כאילו תמיד זה עיצבן אותי כשחברה שלי צורחת לי בטלפון:"עכשיו שבע בערב מה אתה מיתקשר אלי?!?!? יש פלורסיינטה!!!" אז חשבתי לעצמי...אולי יש בדברים האלו משהו. אז זיפזפתי לי ומצאתי את ראש גדול. ניסיתי ליראות והתפלאתי שאהבתי את הסידרה. באסה בשבילי שהתחלתי להיסתכל בערך מפרק 24 בערך... וממה נהייתי מכור. אמרתי לחברה שלי ליהתחפף בשעה חמש ולא ליהתקשר כי אני רואה את הסידרה. בהתחלה היא היתה בשוק ואמרה שאני מפגר אבל אז אמרתי לה שלה יש פלורסיינטה ולי יש ראש גדול
אז ככה... מה שבאתי להגיד בעצם... וזה לכולם...גם לשחקנים. שאתם אחלה בני אדם. שממ אהבתי איך הצגתם את כל הסיטואציות האלו בכשאתי פשטות...שעזרו לי להבין כמה דברים בחיים שלי... לשחקנים: עשיתם עבודה ניפלאה. לאלמה: את ממש יפה ואהבתי איך את משחקת. לספיר: יש לך עיינים מהממות וכל הזמן בהיתי בהם כמו מהופנט. ולכל השאר עשיתם עבודה נפלאה! אני ישמח להיות איתכם בקשר אם תרצו... תני לי מסר במסרים אם אתם רוצים להיתקשר אלי... מקווה להיקלט פה דניאל

°°NaTaLi°°

New member
היי דניאל

ברוכה הבאה לפורום אתה תהנה כאן!: קראתי הכל ואני מבינה אותך גם לי זה קרה אומנם בגיל נורא צעיר אבל גם אני שנאתי טלנובלות וכל פעם שחזרתי מבית ספר כעסי על ערוץ הילדים כי שידרו קטנטנות וזה עיצבן אותי לא סבלתי תסידרה עד לקראת סוף העונה המורה למהקלה היתה צריכה ללכת כמה פעמים אז היא היתה מדליקה לנו טלווזיה או שמה פסטיגלים או זה. יום אחד החלתתי לראות ולא לצאת החוצה עם החברות שלי ומאז אני ניבקת למסך שיש טלנובלות. בהתחלה לא ממש התחשק לי לראות ראש גדול גם בפרק הראשון היתי סופר לחוצה עם הטלווזיה ויום לאחר מיכן חברה שלי אמרה לי תיראי זה סידרה פצצתית ואני מאמינה לה כי כמעט כל הסרטים והסדרות שהיא אמרה לי לראות התאהבתי ישר. ראיתי והאהבתי שיגעתי את כל הכיתה שלי על הסידרה אני עד עכשיו מטורפת עליה חחח

חחחחח קטנטנות

אני ראיתי מהעונה השלישית עד העונה האחרונה, אני ממש ממש ממש ממש אהבתי את הסידרה הזאת.!!! (חחחחח חוץ מזה שזה היה קצת תינוקי, עם כל הקסמים וזה..)

חבללל

העונות הראשונות היו מציאותיות!!!אני ראיתי מהעונה הראשונה עד העונה ה-4 בעונה ה-5 זה התחיל להיתדרדר ואז זה כבר הפך להיות יותר מדי תינוקי!!! ודביליייייייי

חחחחחחח אבל גם בעונה ה-4

היה קטעים מפגרים עם כל המקום הזה של הלנה... עם כל הכישופים שלה.... חחחחחחח זה היה מטומטם.....

חחח כן זאת אני..../images/Emo24.gif

אני כמו חברה שלך בשוק מהעובדה אבל בסדר....נחייה עם זה.. נמנמנ...אף פעם לא היה לי כוח לכתוב פה משהו...אבל אם כבר אתה כותב בו נגיב לך...חח... טוב אנוכי המשועממת... אל.

אצלי זה היה ככה..........

הסידרה התחילה יום אחרי היומולדת שלי. (ב-7.11) (והיומולדת שלי ב-6.11 מן הסתם)- (דרך אגב זה היה סתם לא קשור, סתם היה בא לי להגיד את זה חחח) אז ככה לא היה לי מה לראות בטלויזיה... ותמיד אני מזפזפת ומגיעה ליסבבה, אז פתאום ראיתי את אדם הירש (ונזכרתי שראיתי אותו בארבעה העקבות החג) אז המשכתי לראות והתאהבתי בסידרה הזאת.!!!!!!!!!!!!! במיוחד באלמה בן זאב.!!!!! המושלמת הזאת!!! ומזל, קלעתי בול, כי התחלתי לראות במקרה כשהיה את הפרק הראשון!!!

°°NaTaLi°°

New member
החברה הכי טובה שלי מה זה מוזרה חחחח

היא לא רואה טלנובלות וזה למרות שהיא לפעמים ראתה ראשש גדול הכרחתי אותה חחח אבל יש לה סגנון אחר היא מעריצה דמויות מצויירות חח אני לא יספר לכם עוד משהו נורא מצחיק מי שם משהו שקשור לבלייבלד חח קראה אותי עד עכשיו היא מעצבנת אתי בגלל זה. חח בסוף אני יספר לכולם עם היא לא תפסיק חחחח

למעלה