שלום לכולם... אני צריכה עזרה.

lost devil

New member
שלום לכולם... אני צריכה עזרה.

היי, קוראים לי ליאת והייתי רוצה להתייעץ איתכם/ להיעזר בכם לאחרונה (בשבוע וחצי האחרונים) אני סובלת מבעיית שינה- קשה לי מאוד מאוד להירדם..גם כשאני נרדמת אני מתעוררת כמעט כל שעה עגולה ומנסה ללא הרבה הצלחה להירדם מחדש. יש לילות שאני בכלל לא ישנה והדבר מפריע לי מאוד במהלך היומיום... חשוב לי לציין שקודם לא סבלתי מבעיות דומות (אבל אפעם לא אהבתי לישון יותר מדי בכל אופן) בנוסף, בחודשיים האחרונים לא קיבלתי מחזור. התייעצתי עם הרופא על העניין הנ"ל והוא אמר שזה כנראה מירידה במשקל או מצב נפשי לחוץ.. רציתי לדעת האם יש קשר בין השניים? האם יש משהו שאני יכולה לעשות על מנת להירדם יותר מהר? איזה סיבות יכולות לגרום לכך? תודה והמשך יום טוב!

elhanan10

New member
טוב עשית שניגשת לרופא

מילא נדודי שינה, אבל אובדן מחזור בחודשיים האחרונים אכן דורש התיעצות עם רופא. אם את רואה שמצבך לא משתפר, אולי כדאי לך לקבוע איתו פגישה נוספת, או לקבל חוות דעת נוספת מרופא אחר ( אם את יכולה). לעניין נדודי השינה, אני ממליץ שתמלאי אחר הנחיות וטיפים המופיעים בלינק הזה. במיקרים לא מעטים זה עשוי לעזור. בהצלחה.

lost devil

New member
בהמשך לשאלה..

קודם כל תודה על התשובה. רציתי לדעת בנוסף אם יכול להיות קשר כלשהו בין השניים (אובדן מחזור ונדודי שינה)

elhanan10

New member
אני לא נתקלתי בכך

אבל האדם המוסמך לשאול אותו הוא רופא, ואני מציע שכך תעשי.

למעלה