שלום לכולם ואיזה כיף להיות כאן

שלום לכולם ואיזה כיף להיות כאן ../images/Emo13.gif

אני את דנה מעריצה ואוהבת את השירים שלה כבר שנים. לא ממש מהתחלת דרכה אבל אני מעריכה את הדרך שהיא עשתה. אני מכירה את סיפור חייה רק לפי מה שסופר בתקשורת ולא מכירה אותה באופן אישי (וחבל, הייתי שמחה להתחבר עם אדם כמותה). הצלחתי "להדביק" את אחת הבנות שלי באהבה לשיריה של דנה. סיפרתי לבת שלי מעט על סיפור חייה של דנה, עד כמה שילדה בת שבע יכולה להבין. הבת שלי מתקרבת לגיל 8 ויש שתי זמרות שהיא הכי אוהבת לשמוע ואחת מהן זאת דנה. יש לי כמה דיסקים וקלטות משיריה של דנה ואני עוקבת אחרי הקריירה המוסיקלית שלה. אני גאה בה על מה שהשיגה ומה שהיא מנסה להשיג. היא מאוד ייצוגית לישראל, לדעתי ובגלל זה בחרתי בה בסקר של מייצגת לאירוויזיון 2004. ריטה גם טובה אבל יש לי הרגשה שדנה יכולה להביא לנו יותר הצלחה באירויזיון בגלל שהיא יותר יצוגית. לדעתי היא-היא הישראלי/ת המצוי. יש בה גאווה וחוצפה, יופי וחוכמה, בלי ציניות - היא חוותה חיי נער וחיה כאשה. לדעתי אין יותר יצוגי מזה לישראל. שלא לדבר על קול מקסים, הופעה מחשמלת ופוטוגניות מרשימה. דנה אני מעריצה אותך!!!

ברוכה הבאה לפורום ../images/Emo24.gif

שלום לך, וברוכה הבאה לפורום של דנה אינטרנשיונל, ללא ספק אחת הזמרות הבולטות במדינת ישראל, אהבתי את הסיפור שלך, היא באמת זמרת נהדרת, אני מקווה שתמצאי כאן מקום לשאוב מידע ודברים על דנה שלא ידעת, ויש המון, ובכלל להינות מהפורום שמוקדש למלכת הדאנס של ישראל, אז ברוכה הבאה.

למעלה