שלום לכולם ... חדשה פה !!

רונה 29

New member
שלום לכולם ... חדשה פה !!

שאלה : איפה הכי כדאי ללמוד את ה"אופיס 2000" + הדפסה עיוורת באיזור ת"א/חולון/ראשל"צ במחיר נורמלי וסביר וגם שרמת הלימוד תהיה טובה ? (השאלה שלי מציאותית ?
) תודה מראש.

lizansak

New member
תשובה

ללמוד הדפסה עוורת לומדים לבד אין קורס שיתן לך מה שתוכנה טובה (כמו הארנבת) לא תיתן לך אופיס - כדאי ב"סיוון"

topgun

New member
לימוד OFFICE

בהשקעה של 100 שקלים קונים ספר של אופיס 2000 ולומדים לבד, חבל לשלם כסף אם אפשר ללמוד בקלות מספרים (גם אני עשיתי את זה ןלמדתי הרבה יותר ממה שאפשר לקבל בקורס, אשמח לעזור ללמוד אם תרצי)

k4school

New member
לימודים באיזור ראש העין/פתח תיקווה

קודם הרשי לי לחלוק על קודמי ולהזמין אותך לקרוא מאמר שכתבתי נושא של לימוד מסודר ולימוד לבד. לטענתי את הבסיס יש ללמוד מסודר (נכון לכל תחום) ולגבי ההמשך הוא כבר תלוי באדם. בסיס טוב נותן את המסלול להצלחה ופותח גם אפשרות ללימוד לבד של ההמשך ביתר מהירות ובדרך נכונה. או כמו שאני תמיד אומר גם לתלמידי : קשה יותר לתקן חורים בכביש מאשר לשפוך אספלט על כל הכביש ולבנות אותו מההתחלה. בלימוד לבד לא מסודר נוצרים חורים וקשה יותר לשנות דעה או ניסיון ודרך עבודה של אדם שלמד כבר מאשר ללמד אותו נכון מההתחלה. =================================================================== ולעצם העיניין : אם את רוצה קורסים באיזור ראש העין ופתח תיקווה במיכללה או פרטי את מוזמנת ליצור קשר ולהשאיר לי פרטים מזהים וטלפון להיתקשרות. ניתן ליצור קשר דרך הדוא"ל שלי, דרך המסרים הפרטיים כאן, דרך הפורום שלי או דרך האתר. באתר תימצאי גם את המאמר שכתבתי בנושא. רונן מנהל פרוייקט "המפתח לבית הספר" ================================================================== נ.ב. מוזמנת לבקר ולהיתרשם מהפורום והאתר בכל מיקרה
ולקחת חלק פעיל בכל הפעילויות הכוללות לימודים ומשחקים כמו גם חידונים ותחרויות נושאות פרסים (כל הפרסים הם תרומות שקיבלנו לטובת החינוך בישראל וסכומם הוא כמה מאות שקלים
מי אמר שאין אנשים טובים
)

למעלה