שלום לכולם! כנסו.

StAvUsH14

New member
שלום לכולם! כנסו.

היי! אני סתיו וכשראש גדול הייתה משודרת הגבתי כאן די הרבה. היה ממש כיף, וחבל שהסדרה נגמרה. הרבה זמן לא הייתי פה ואני קצת לא מעודכנת. מישהו יודע מה נסגר בסוף עם העיניין של העונה השנייה? שלחתי מייל ליס לא מזמן :) ודרך אגב, די נדלקתי על הקטע של הבלוגים ופתחתי לי אחד כזה. אז אני ממש אשמח אם תכנסו ותגיבו לי מה דעתכם! תודה:) blog.tapuz.co.il/stavdiary אוהבת, סתיו.

lilo the sexit

New member
היי סתו!

אניא אשמח להיות בחרה טובה שלך! אבל ולריה ואדוה תמיד במקום הראשון פה! י'מעתיקנית חח סתם סתם נשמה! גם לי יש בלוג תיכנסי לשלי טוב מאמי! חסר לך ולא! חח סתם סתם! מתה עליך ביו'ש! http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=liatinoosh

ayeltush1

New member
היי אנשים התגעגעתי זאת איילת

סתיו קודם כל ברוכה השבה גם אני מימן לא ההיתי כאן אני מידי פעם נכנסת לצאט כאן ומי שמכיר אותי יודע שאני מטורפת על השחקן יובל אברמוביץ כן כן זה שמשחק את רועי בר ההומו אבל הוא לא הומו ומחר לכל מי שיש יס ומכיר תשיר שלנו מחר הם חוזרים ובגדול על תשכחו ליראות,להקליט ב20:15 בערוץ 5 ביס אני מאוד אוהבת את יובל אברמוביץ אני מכירה אותו כבר בערך שנה שלמה מעריצה מספר 1 שלו ועם גם אתם מעריצים שלו כנסו לקהילה הכי יפה בעולם שראיתם היי פעם על אבנדם הכי מושלם בעולם ואני לא סתם אומרת ---> www.yuvalyuval.coo.co.il יש שם הסבר איך נכנסים ובבקשה תהיו פעיליםם אנחנו הקהילה הכי גדולה sms אני יכולה להגיד לכם שיובל אבנדם הכי מקסים שהכרתי אני מתכתבת איתו במייל כימעט כבר חצי שנה הוא שלח לי מכתב עד הבית בדואר ===> פשוט מתוק ברמות אתם רואים אותו בתור אחד שמשחק הומו וככה אתם מחליטים ליקרוא לו והוא ממש אבל ממש שונה ממה שהוא בטלוויזיה גם פנימי וגם חיצוני הוא אוהב תמעריצים שלו בצורה מטורפת ומגיב גם מלא בקהילה מששחקנים אחרים ועם כל הכבוד לערצה שלכם לשחקנים שונים אין כמו יובל שמגיב ועשה בכל למעריצים שלו

אילתתתתתתתתתתת כמה זמן לא שמענו

ממךךךךךךךךךך!!!מה נשמעעע?התגעגעתי לאחותיייייייייייייי....

ayeltush1

New member
גמאני התגעגעתי המוןןןןןןןן אליכם

מואההההההההההההההה מתה עליכםםםםםםםםםםםםםםםםם מחר העונה השנייה לשיר שלנו אעעאעאעאעאעא

למעלה