שלום לכולם-מאורח חדש ישן או במילים

yojoe

New member
שלום לכולם-מאורח חדש ישן או במילים

שלום לכולם, (עופר, מה קורה, איש חחח) באתי /חזרתי - לבדוק מה הולך... ובכן חזרתי לפורום אחרי גלות ארוכה (מאוד)...כתבתי מספר הודעות כשהוא רק נוסד ונעלמתי לזמן רב... אבל נראה לי שהגיע הזמן לחזור. אני מתעניין באירלנד, במוזיקה שלה, בתרבות ובכל הסובב אותה כבר מספר שנים ואפילו הספקתי לטייל שם פעמיים. ולכן החלטתי לבקר פה מפעם לפעם, ואם אוכל להוסיף לדיון- עוד יותר טוב... מר THESHEEP ידידי משכבר הימים סיפר לי בשבחי הפורום והחלטתי לבדוק בשנית ולנסות למצוא פה בית חם לחורף (מה??). הבנתי שהפורום עבר שינויים ותמורות ולכן אני רואה עצמי כמשתתף חדש- ובכן - כמו משתתף חדש אומר -שלום לכל הנמצאים. JOE אורח חדש-ישן

thesheep

New member
מתי הו מתי אקבל Laptop..

אני תקוע בצפון ללא מחשב, ללא טלפון.. כך שכשאני כבר רושם בפורום הזה אני עושה זאת דרך ספריה עמוסה בסטודנטים וחיבור יחסית איטי.. :( בינתיים אני רק יכול לשאול - האם יש מישהו באיזור הכנרת שמעוניין ליצור סשנים איריים באיזור?

yojoe

New member
לאילן- דה-שיפ - תודות

אילן- פולצ'ה גם לך ;) עופר- לקח לי זמן -אבל בסוף קפצתי לביקור.... למה שקט פה כ"כ ? JOE

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאני כבר ציינתי שזה השקט שלפני

הסערה?? **חוזרת לערבב את התבשיל**

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאני עוד שנייה מקיאה

כרגע חזרתי מתורנות מטבח מזעזעת.. ואיך אומרים אצלנו? אינשאללה פעם אחרונה שאני רואה את המטבח.... אבל התבשיל הזה הולך להיות טעים

Bavmorda

New member
אני אבוא בהזדמנות לראות מה רקחת

עבורנו... בינתיים אני במחוזות אחרים, BAV.

למעלה