שלום לכולם מנסה למצוא מותג

תאנה 2

New member
שלום לכולם מנסה למצוא מותג

לפני יותר מ5 שנים קניתי בקניון בירושלים בגדי הריון של המותג people החנות איננה אלה הבגדים הכי נוחים שיש לי להריון. הם כבר בלויים ואני רוצה לקנות מישהי ראתה או שמעה על המותג הזה? באיזור תל אביב או משהו?

sexy nine

New member
אני לא מכירה את זה

וגם לא שמעתי על זה, כנראה שזה כבר לא קיים בארץ.

תאנה 2

New member
נראה שהם כבר לא קיימים

על התוית כתוב שזה מיוצר בישראל. חיפשתי גם בגוגל. אולי סגרו... חבל.

sexy nine

New member
עזבי, לא חסרות אופציות טובות היום

גם רשתות, גם מעצבות להריון, לא חסר איפה לקנות היום בגדי הריון יפים וטובים.

תאנה 2

New member
אצלי קניית בגדים זה תמיד סיוט

קשה לי למצוא בגדים שנראים טוב עליי ואני מאבדת את הסבלנות די מהר. וקניית בגדי הריון עוד יותר קשה לי. זה נדיר שאשה לא אוהבת לקנות בגדים?
נכנסתי לאיזו חנות אתמול בתל אביב, לא זוכרת את שם החנות. סורי. יש לי חזה גדול ולהרבה בגדי הריון יש את הפס הזה שיושב מתחת לחזה. אצלי הפס הזה יושב גבוה מידיי.

sexy nine

New member
את זן נדיר ../images/Emo6.gif

אסור שבעלי ידע על קיומו של זן כזה.. אני ממש לא אוהבת את הפס הזה מתחת לחזה (אולי כי החזה שלי קטן מידי לזה), אני מזדהה איתך. יש הרבה דגמים, פשוט תבואי עם ראש פתוח לקניות כאלה. אל תחשבי מה היית רוצה, לא כל מה שאנחנו רגילות ללבוש מלפני ההריון מתאים להריון. אנחנו המעצבות מנסות לעצב חולצות כך שיחזיקו כמה שיותר זמן בהריון ואם אפשר עד סופו מה טוב, זה לא תמיד מסתדר עם מה שיש להריוניות בראש אבל ברגע שהן מבינות שזו המטרה- הן משנות גישה.

תאנה 2

New member
אני חושבת

שבכל מקרה אין טעם לקנות בגדים עד לסוף ההריון בגלל העונה המתחלפת. אני מחפשת בגדים לשרוד איתם עד סוף הקיץ. כשיגיע החורף נראה כבר.

sexy nine

New member
נכון

כל אחת ואיך שמסתדר לה ההריון מבחינת עונות. את תמצאי, אל תהיי מודאגת.

היום הטרנד האופנתי מתאים לנשים בהריון

ואין בעיה לקנות חולצות בכל חנות מזדמנת .ואם את במידה קצת יותר מלאה יש עונות ואחרים

למעלה