שלום לכולם ! רק סיפור קטן כי מזמן לא כתבתי

שלום לכולם ! רק סיפור קטן כי מזמן לא כתבתי../images/Emo13.gif

א ) תלמד/י טוב לפנה שאת/ה שולח איומים בפרטי לדעת כל הסיפור במליאו ! זה שאת/ה שונה אותי לא מרשה לך לאיים עליי ! לא רק זה גם האיומיים לא מזיז לי שיערה בתחת ! צר לי לשמוע קנופיה הכריזו עלי מלחמה מסריחה ומיותר ! א לא מעניין אותי ב גם לא מעניין אותי למרות שאני לא חיב לך שם הסביר בבפרטי הסברתי למרות ההודעה המגעילה ולא מכובדת ששלחת אלי לאיים לתלונן בועד ? בבקשה נלך אני ואת/ה תאים עלי להלשין למשטרה על דבר לא קיים סתם בא לך להלביש לי את/ה ( א ) ו ( ג) סחטין עליקום ! ב) תלמד להיות ילד אמיתי וישר ולא להיות שקרן כל השיחה שהיתה בני לבנך שמורות ומוכיחות כמה אתה ילדון אפילו לא שווה לענות לך ! תשמע אם תעבור לכל השיחה שהיתה בני לבנך נתתי לך הכי כבוד שיש ובמגביל אנה מגיב לי אמירות גזעניות בגלל שאתה לא הטעם שלי מצחיק רדפת אחריא תקופה ובסוף נהיתי ערבי ........... תתביש לך ! ג) מככי אותך מהרגע הראשון שגילית על הנשאות שלך עמדתי לצדך ועזרתי לך מכל הלב ובמשך הזמן הכרנו טוב אחד את השני ונהיה בנינו סודות פרטיות אישית רק בנינו הינו מדברים ובחיים לא העברתי ולא סיפרתי עלך ולא אספר ולא אחשוף כי זו לא המטרה שלי ! מצטער להגיד לך בחיים עוד לא יהיה בני לבנך שלום ! אתה יודע למה? כי סיפרת עלי ל ( א ) דבר שהיה רק בני לבנך ואסור לך כחבר של שנים לספר על " החבר שלך " דברים אישיים הפעם הראשונה שאני בסייי הריצינות אני לא מעוניין לראות את הפרצוף שלך ולא מעוניין לדבר איתך אפילו מילה אחד כל החיים שלי ושלך ! חבל מאוד אתה פעם כן היתה מעניין אותי אבל אתה היום בדיוק כמו א ב נכון לא חשפתי פרטים ואם בא לכם להחשף בזה שתגיבו להודעה זו בכייף ! ------------------------------------------------------------------------------------------- אגב אל תשכחו לתלונן לועד הועד מכיר אותי המון המון שני בחיים לא חשפתי נשא ולא אחשוף אפילו אם היתם 3 רעים ומזיקים לי ! גם למשטרה אל תשכחו לא פוחד כל הזמן לא עברתי את החוק ! אני יודע ומכיר טוב מי עובר את החוק אז תסתמו את הפה ואל תתעסקו אותי כי בסוף תפסידו ! לכבוד הועד למלחמה באיידס אם תגיע אלכם כל תלונה כל שהיא אשמח להעבר אלכם כל החומר ! אני רק אומר את זה כי אני מכבד אותכם בועד ! אני יודע אתם לא לשימו אותי בתליאה אבל אני מוכן לתת הסביר וצודק ! בכבוד רב ערבי ......... עומר

למעלה