שלום לכולם :) שאלה

שלום לכולם :) שאלה

ראיתי את כל השידור החוזר ברצף.... ואחר כך קראתי קצת בפורום. תומר בן נון הוא צפוןבון מעצבן , אגואיסט, מתיחחס חרא לחברים שלו ולא מבין כלום באהבה, מפונק ופרוטקציונר.. זה נכון או שאני מספספסת משהוא פה בענק???????????? ואיתי הוא כמו כלב שלו הולך אחריו בלי דעה..... ואני לא מדברת על השחקנים חס וחלילה. אני מנסה להבין את הסדרה. אז אני עדיין אוהבת את אורי וריקרדו שהם הגברים האמיתיים פה.. שלכם אוהבת והצבעתי לכם אני וחברתי הביישנית פה לידי. תגיבו קצת לעניין שיהיה מעניין קצת אפחד לא מדבר על הסדרה. וחץ מזה אני אוהבת את גור ויונתן שעושים פצצה בלב עם המשחק איזה יופי :):):)

אוקי....

היי... מה קורה?! טוב אז ככה... תומר היה המוביל של הפרויקט ובגלל הטיל ששוגר בטעות לחדר של סגן המנהל אז הוציאו אותו מהתפקיד ושמו את גור... (אני לפעמים משתמשת בשמות פרטיים..) קיצר... תומר התעצבן על זה... ולא שיתף פעולה... נהיה מגעיל אבל הוא דווקא חמוד לאללה!!! :) זהו... מקווה שהבנת... לילו'ש!

את במת צודקת..

כאילו הוא כזה רעע... הוא שחצן עלוב... מגעיל....וחושב שכולם צריכים להיות כלבלבים שלו איתי הוא מין שפוט כזה.... ואני לא מבינה איך מור יכולה להתאהב בדביל כזה....אבל תודו שהוא חתיך... טוב בקיצקץ אז ככה הוא חושב ת'עצמו יותר מדי כאילו הוא מלך העולם.... אבל יאללה זה רק סדרה....מה אתם מצפים שהל יהיה ורוד!?!?! טוב אני מצפה אבל לא נורא זה מה יש...חחחח ליטו'שששש...

סתם...כי רציתי להגיד לך..../images/Emo140.gif

שאתה פשוט כוסוןןןןןןןןןןןןןן וחמוד ברמותתתתת.... אתה יכול להתאהב במקום בטלי בי... אם היא שמה עלייך אז יש לך אותי...חחח סתאםםםםםםם....

LuLiLoPiLaTo1

New member
יוו היה היום שידור חוזר? לא ראיתי

אוף נראה לכם ישימו עוד פעם או שהפסדתי לתמיד את ההתחלה?

אתה מצליח אבל..

לפעמים שאני רואה אותך בתור תומר בא לי פשוט לזרוק את הכסא על הטלויזיה ... כי לפעמים אתה כזה מעצבןן יאוו

למעלה