שלום לכולם
גם אני מצטרף לפורום....

Eran De Niro

New member
אבי צריךלהביא כמה נהגים שלכם

צריך להביא כמה נהגים שלכם של שלב והפורום יתמלא ! בעצם רק מתימ ומשלב אתה מפוצץ את הפורום

srurh

New member
צור קשר

אני מעביר את השבוע הבא בערבה.רכבת,גורר דאף רשום בגדול 124 ובמירס 115*124.שבת שלום

srurh

New member
שלום לכולם ../images/Emo13.gif גם אני מצטרף לפורום....

שמי דרור ואני נהג סמי/רכבת... את ערן אני מכיר (נפגשנו בתחנה של קוקו מאשדוד, אני עם הדף הצהובה) מצרף תמונה של הרכבת שלי...... נדבר בפורום או נתראה על הכביש

ברוך הבא ../images/Emo24.gif

גם אני נוהג בדאף( 2008) אבל גמדה לעומת שלך, 32 טון כולל ( cf-85 8X4 ). בעקבות תקלות מרובות, לרוב בגלל חיישנים, הייתה מחשבה בהנהלת החברה להחליף לי לסקניה חדשה. כרגע ההעדפה היא להישאר עם הדאף כי נהגים ומכונאים רבים המליצו עליה ולא על הסקניה - שאיתה אין לי ניסיון. בינתיים כל התקלות תוקנו במסגרת האחריות ואני מקווה שנפתרנו ממחלות הילדות. השיקול שהכריע הוא נוחות ---> כריות אויר במתלים של הדאף לעומת קפיצי עלים בסקניה. מה גם שלדאף קבינה ע-נ-ק-י-ת ומרווחת מאוד לעומת הסקניה שניראית יותר כמו קבינה של טנדר מגודל. בכל מקרה דרור, אני שמח שאתה איתנו. ברוך הבא לפורום של מלכי הכביש !

Eran De Niro

New member
ברוך הבא , אחי

ראית מה זה סיפרת לי על הפורום ובסוף הצטרפת אחרי קטעים איתך , איפה התמונה של הלאובד שלך ? (רצוי לעשות תיקון לשם של העגלות ציוד כבד זה לא לובי טריילר כמו שכולם קוראים לזה זה לאובד כאילו מיטה נמוכה זה היה אחרי המון חיפושים של עגלות בחול לא הבינו מה אנחנו רוצים ) תביא עוד חברה מאצלכם , וברוך הבא ...

srurh

New member
היי ערן אתה צודק

הנה תמונה מהמילואים האחורנים שלי שתהיה שבת שלום לכולם

srurh

New member
שבוע טוב לכולם

הרבה זמן לא הייתי בערבה(מעדיף לסיים את יום העבודה עם האשה והילדה)אך שמועות אומרות שבקרוב נחזור להוביל מכולות בערבה מפני שצים חוזר לנמל אילת.לגבי שלב אני מכיר כמה חברה,במיוחד בציוד כבד.בכל פעם שהנהג ציוד כבד שלנו לא נימצא אני מחליף אותו בהובלת גלילים.פעם גם היה לי ויכוח קטן עם הבוס שלכם במסגרת ישיבה במשרד התחבורה בירושליים(הוא טען שצריך להוסיף שעות עבודה ואני טענתי שלא). בכל מיקרה,שמחתי להכיר גם את אבי ומן הסתם נתראה גם על הכביש. שיהיה לכולם שבוע ניפלא.

למעלה