שלום לכולם!!!
|בלונים|

שלום לכולם!!!../images/Emo140.gif|בלונים|../images/Emo77.gif

מזל טוב לכם!!! אני מאוד שמחה שנפתח פה פורום ללהקה הטובה ביותר בעולם!! אז קודם כל קבלו פרח:
אז קצת על עצמי:
אני ניצן, מנהלת פורום מצליח ליו2 בהיידפרק כבר כ*כמעט* חצי שנה...(מה זה היידפרק? מרכז פורומים...
) אני מעריצה של יו2 כבר די הרבה זמן, מבחינתי כמעט כל חיי, אבל עזבו -סיפור ארוך ומייגע. הממ, מה יש להגיד? אני חושבת שאני אחת מהמעריצים הכי גדולים בארץ, הם חלק ע-נ-ק מהחיים שלי. לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיהם. טסתי לצרפת רק כדי לראות אותם....הלילה הכי טוב בחיים שלי
לצערי הרב רוב התמונות די התפקששו בגלל שהכל היה שחור...אבל יש לי כמזכרת פוסטר ענק של כל עטיפות הדיסקים שלהם בחדר, (החדר שלי הוא מקדש אחד גדול, כריות, פוסטרים לוח שנה ועוד ועוד)וזהו בעצם. הלכתי להופעה במסגרת Elevation tour, עם אבא שלי, ב17.7.01...מבחינתי זו הייתה הגשמה של חלום. וכמו שאמרתי, זה אכן היה הלילה הטוב בחיי
היו לי כרטיסים די טובים, שנקנו במחיר מופקע יום לפני ההופעה, אבל היה שווה כל פרנק!!!!
אני מאחלת טונות הצלחה לפורום בעתיד
שתפרחו ותשגשגו ושיהיה פה כיף!
בהצלחה,
|
|ניצן|
| *מוסיפה סמיילים עם משקפי בונו*

MOFO

New member
אוי לא ראיתי שכבר כתבת על הפורום...

ושכחת להזכיר שעזבת לפני הסוף.. אני הייתי צורח על אבא שלי אם הוא היה רוצה שנלך לפני הסוף... כמה עצוב!! למרות שהסיפור שלי יותר עצוב כי לא הייתי בהופעה בכלל בלאאאאאאאאטטט

איך ידעתי שאיזשהו אייקון לא יעבוד?

אה ומורן אם זה מפריע לך את תמיד יכולה למחוק את הלינק שצרפתי. מצטערת שלא צירפתי שם התנצלות ראוייה במקרה שזה יפריע לך. שכחתי.

MOFO

New member
אוי לא ראיתי שכבר כתבת על הפורום...

ושכחת להזכיר שעזבת לפני הסוף.. אני הייתי צורח על אבא שלי אם הוא היה רוצה שנלך לפני הסוף... כמה עצוב!! למרות שהסיפור שלי יותר עצוב כי לא הייתי בהופעה בכלל בלאאאאאאאאטטט

Tabasco

New member
חחחחה... ../images/Emo108.gif

ברוכים הבאים לשניכם! אני מתה לטוס להופעה והיו לי מליוני תכנונים, לצערי הרב אף אחד מהם לא יצא לפועל.

למעלה