שלום לכולם!

• פותח הנושא E o S
  • פורסם בתאריך

E o S

New member
שלום לכולם!../images/Emo140.gif

איזה פורום נחמד יש לכם:) רציתי לשאול אם יש לכם רעיונות נחמדים לשירים נחמדים ומקפיצים וקליטים שאני אוכל לשמוע בדרך למכון כושר וחזרה ממנו. לא טרנסים וכאלה, ושירים שקטים ורגועים מידי לא עושים לי את זה כשכולי מלאת אדרנלין. דוגמאות לדברים שאני אוהבת לשמוע: LimpBizkit-BreakStuff Not That Kind-anstacia Heard It All Before-sunshine anderson ניקה והנרי - בגידה Amy Winehouse & Marc Ronson - Valerie WHAM____WAKE_ME_UP_BEFORE_YOU GO אחינועם ניני - קרן אור ובקיצור- כמו ששמתם לב- מגוון מאוווד! אשמח לשמוע הצעות! תודה:)

העכביש2

New member
../images/Emo27.gif../images/Emo27.gifהנה כמה:

סגנונות: סופט-רוק/אלקטרוניקה רכה
כלמיני שירים של Jamiroquai יתאימו. לדוגמה: Too Young To Die Love Foolosophy Cosmic Girl
שירים של Phoenix : run run run Consolation Prizes
בול לאימון! If I Ever feel Better everything is everything
שירים של Scissor Sisters: take your mama laura i dont feel like dancin comfortably numb
שירים של Sophie Ellis Bextor: Is It Any Wonder (ואפילו מצאתי גרסת הופעה חיה יפה!) Take me home (עדיף בגרסת המיקס) Get over you murder on the dancefloor יש גם את Politicks - The Letter ויש שירים של The Feeling. זה מה שעולה לי בינתיים

E o S

New member
../images/Emo140.gif תודה רבה רבה../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

יש עוד הצעות
אני צריכה הרבה....

E o S

New member
../images/Emo140.gif תודה רבה רבה../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif, ../images/Emo140.gif תודה רבה רב

יש עוד הצעות
אני צריכה הרבה....
, יש עוד הצעות
אני צריכה הרבה....

galoosh33

New member
באמת מגוון :)

בעיקרון כשאני מסיימת פעילות אינטנסיבית דווקא אני אוהבת לשמוע שירים שקטים ומרגיעים כאלה.. הנה כמה שירים קליטים ונחמדים ודי קצביים בכל זאת.. Mark Ronson - Stop Me Wham - Last Christmass Savage Garden - To the moon and back Maroon 5 - Makes Me Wonder Alphaville - Forever Young Fleetwood Mac- Dreams \ Tell Me Lies Ghosts - Musical Chairs \ The World Is Outside Jack Johnson - Sitting, Waiting, Wishing Maroon 5 - Wake Up Call

למעלה