שלום לכולם...

raptor25

New member
שלום לכולם...

היי אנשים אני חדש בפורום מאוד אוהב את הערוץ ואת הmma יש לי שאלה קטנה? *האם ישודרו בעתיד קרבות בlive מססב ה- ufc? יחד עם זאת היות ואני חדש אשמח לקבל כל חומר מקצועי בכל תחומי הערוץ. בתודה...

Alon316

New member
בוקר טוב וברוך הבא../images/Emo24.gif

נכון לעכשיו הנהלת הערוץ עובדת על האפשרות לתת לנו את התכנים באיחור המינימלי. מחר יהיה השידור הראשון של UFC 72 שהתרחש ב16 ביוני. בנוסף ישנם תכנים נוספים עדכניים שתוכל לראות בערוץ, באם זו הליגה של צ'אק נוריס, או תוכנית TUF (סדרת הריאליטי של הUFC) שמשודרת בערוץ. כולנו בתקווה שבעתיד יהיו שידורים ישירים אבל אני מניח שזה יגיע, כאשר יהיה מספיק קהל מעריצים שיגרום לערוץ להיות רווחי מספיק כדי שיוכל להשקיע את כמויות הכסף האדירות האלו.

sandman2

New member
אכן כן

השאיפה להיות ערוץ איכותי ומוביל בתחום וכמובן שעם הזמן כך יהיה

raptor25

New member
תודה אלון

תודה על התשובה המהירה אלון. יחד עם זאת רציתי לומר יישר כח לגבי התכנית"סדרת חינוך"עניינית וברורה לצופה...... בתקווה להמשך טוב והמון פורית: raptor25

Alon316

New member
בכיף../images/Emo13.gif

אני גם מאוד בעד התוכנית הזו. מה גם שבעצם בתוכנית זו מדברים על המון נושאים, אם זה: הגנה עצמית, תזונה נכונה, סוגי אימון ופיתוח גוף, מושגי יסוד מעולם הזירה, הטכניקות והסגנונות המגוונים מעולם הMMA ועוד. זה גם תמיד טוב ועוזר שאנשי מקצוע הם אלו שמעורבים בה.

למעלה