שלום לכולם

שלום לכולם

חשבתי על רעיון ייחודי לעיצוב בגדים. הבעיה היא שאני לי שום מושג או ידע בהכנת בגדים. איך אני מביא רעיון שבראש למשהו מגומר? ואיך נניח, דרך סקיצה אני יכול ליצור מוצר שראוי למכירה. אז בקיצור. איך בור שכמוני מתחיל מאפס ? לגבי לימודי עיצוב אופנה, אני מקס' רוצה לקחת קורס אחד קטן. אני לא רוצה ללמוד לעצב , אני רוצה לדעת להכין משהו שנמצא אצלי בראש כבר הרבה זמן ואת השלבים להכנתו. אז אם יש דרך כזאת מבלי ללמוד חודשים בשנקר או במכללה זו או אחרת מהי הדרך? עיזרו לי :) תודה מראש

lightspell

New member
תלך לקורס תפירה ~

יש בתי ספר לאופנה שנותנים קורסים כל אחדלתקופת זמן שונה אני מאמין~ ושם אתה לומד רק חתפור~ להוציא גזרות מבורדה (שזה באמת קל ..) לגביי ליצור גזרות לבד אני לא יודע אם מלמדים את זה בקורס כזה כי לא עברתי אחד כזה.. חחחחחחחח אבל תתעניין ותשאל בבתי ספר לאופנה כמעט בכל אחד יש קורס כזה בדרך כלל זה נקרא "יצירת מלתחה אישית" או "קורס זריר לתפירה" מקווה שעזרתי

notSoon

New member
היי תשמע

אם אתה ממש לא רוצה קורס- תקח מורה פרטית לתפירה ולא לעיצוב אופנה אני אישית למדתי בשיעורים פרטיים אצל תופרת מנוסה במשך חצי שנה. מה שהיינו עושות זה - הייתי באה אליחה עם בד ועם רעיון (לפעמים מצוייר לפעמים בראש) והייתי אומרת לה היום אני רוצה לעשות את החולצה הזו, היא הייתה עוזרת לי לעשות גזרה מתאימה, וככה בעצם למדתי לתפור ולעשות גזרות... אחרי חצי שנה כבר עשיתי דברים לבד ואני הרבה פעמים יוצרת גזרות חדשות מהגזרות בסיס שהתופרת עשתה לי. ממליצה בחום.
בהצלחה.

notSoon

New member
אני רק רוצה להוסיף...

שאני למדתי במשך חצי שנה , אבל אפשר בפחות. הייתי בצבא באותה התקופה כך שלא היה לי את כל הזמן שבעולם. ובכל מקרה לא כדאי לך ללמוד לבד כי פשוט- אי אפשר- ובטח שפה לא נוכל ללמד אותך.... בהצלחה.

ועוד שאלה

נניח הבאתי את הרעיון מצוייר הכל לתופרת היא תפרה לי בדיוק מה שחשבתי עליו. איך אני מביא את זה לייצור המוני?

notSoon

New member
אה אתה כבר צריך מפעל חח ../images/Emo6.gif

או לפחות המון בד וכמה תופרות מקצועיות.
אבל בזה אני פחות מבינה, אבל אני יודעת שיש מעצבים שמעסיקים תופרות שעושות את כל העבודה אבל אני לא רוצה סתם להגיד... אני אתן למישהו שיותר מבין לענות.

lightspell

New member
אכן..את צודקת ../images/Emo13.gif

בעיקרון אחרי שפיתחתה ויצרת גזרות משלך יש את המקור שאתה פיתחת ואם אני לא טועה זה עובר אחר כך ליצור במחשב עם תוכנת אופטיטקס (אני חושב שקוראים לזה ככה) שזו תוכנה שלומדים בתדמיתנות שכל עבודתה היא בעצם ליצור את הגזרות וגם קל יותר נגיד להצר להרחיב או לשנות גזרה כדי שיוכלו להדפיס אותם ליצור המוני~ בדרך כלל מדפיסים אותם על קרטונים כאלה .. זה עובר אחר כך למקום שבו משתמשים בגזרה וגוזרים כמויות של בדים לפי הגזרה (כמובן שיש להם מכונות מיוחדות שמקצרות ומקלות על התהליך) ואז זה עובר משם לכמה תופרות ~ זהו אני מניח~ אם אני טועה תתקנו אותי.. חחח

notSoon

New member
היא מהצפון

ישוב ליד חיפה. אני לא יודעת אם היא עדיין נותנת שיעורים כי זה היה ממזמן , וגם אין לי את המספר שלה אבל אפשר לחפש בדפי זהב. בכל מקרה בטוח יש מורות בכל רחבי הארץ. אם זה עדיין רלוונטי אני יכולה לכתוב את המספר במסר.

mayaaa4

New member
אני הייתי

בקורס תפירה כשהייתי קטנה, למדתי לשרטט ולתפור לפי הרעיונות שלי.. אבל זה התחיל מסרטוטים של התופרת ואני תפרתי. תפרתי גם בובות :) אם יהיה לי כח אני אצלם ואעלה תמונות

למעלה