שלום לכולם

SimSim314

New member
שלום לכולם

אני רואה את הסידרה נרוטו עכשיו, ויש לי תובנה מענינת. קקשי נחשב לגיבור חיובי באופן כללי. אבל תחשבו על זה: לפני מבחני צ'ונין, הוא זורק את נרוטו להתאמן עם איזה לפלף, ומלמד את ססקיי את התרגיל הכי חזק שהוא יודע (ובכלל לא מגדיש שום זמן לנרוטו). מלבד זאת נרוטו נדפק ע"י אורוצ'ימרו והצ'רמה שלו לא יציבה והוא לא יכול לעשות תרגילים (קום און ללכת על המים?). רק במקרה הם נתקלים באיש הצפרדעים, שמסכים לקחת את נרוטו לחסותו (רק בגלל הסקסי ג'וטסו), שגם משחרר אותו מהקללה ומייצב לו את הצ'רמה, ומלמד אותו תרגילים אמיתיים. אם לא הוא נרוטו היה מגיע לתחרות עם יכולת חדשה מאד חזקה: ללכת על המים. תסבירו לי אתם, איך אחרי כל זה קקשי נחשב לגיבור טוב? הוא ממש מניאק, זורק את התלמיד שלו בצורה כ"כ מחפירה, ומלמד תלמיד אחר כל טריק שיש בספר (וגם תלמיד שיש לו פוטנציאל הרסני).

SimSim314

New member
טוב תודה... אני רק בפרק 130

או שאת רוצה להגיד שזה בגלל שהחכם החרמן רצה להדריך אותו? חשבתי על זה, אבל זה לא מסתדר כי הוא אמר את זה לקקשי רק אחרי שהוא כבר הדריך אותו קצת. השיחה בין החכם החרמן לבין קקשי התנהלה רק אחרי שנודע שקצקי רודפים אחרי נרוטו לא לפני. גם זה לא מסתדר כי הבחור באמת היה מציצן, והמדריך הלפלף באמת ניסה לעצור את הזקן החרמן. או שיש משהו אחר?

The Dead Archer

New member
אני דיי בטוחה שזה היה פלאשבאק.אם לא,אז היה

עוד אחד בפרקים העתידיים.

למעלה