שלום לכולם

שלום לכולם

שלום לכולם: רציתי לשתף אותכם בעיניין מסויים בחיים הפרטיים שמאוד מאוד מתריד אותי , קוראים לי ..... ואני בת 24 מחיפה, אני גרה עם בן זוגי כבר שנה וחצי ואנחנו מאורסים ומתכוונים להתחתן . יש לנו בעייה מאוד רצינית שאני רוצה לעבור לגור בחו"ל והוא הינו רוצה , הוא אוהב את המדינה ולא מוכן לעבור לחו"ל , וחוץ מאהבתו למדינה הוא מרגיש פה יותר ביטחון מבחו"ל. יש לי מקצוע שאני יכולה להתפתח בה ולהרווח המון כסף שם בחו"ל ואני ממש ממש רוצה לנסות את מזלי וגורלי שם, אנחנו מאוד מאוד מתווכחים על הנושא ........כ"כ מתווכחים שאנחנו על סף פרדה ולא מצליחים להגיע לפשרה , ויותר מזה אנחנו לא מצליחים לבנות את הזוגיות שלנו פה מכווין שכל אחד מאיתנו רוצה משהו אחר , אני ממש ממש לא יודעת מה לעשות בעיניין, לעבור לגור בחו"ל ולעזוב את בן זוגי? או לוותר על מטרותי בחיי למען האהבה והזוגיות?

syrus

New member
שאלת השאלות...

אכן סיטואציה קשה יש אפשרות לדחות את הנסיעה נניח בשנה ואז שיסע איתך?

זאת אכן עצה טובה

אבל הלוואי שהיא הייתה הפיתרון. הוא לא מוכן לעזוב את הארץ בשום אופן . הוא חושש שהינו יצליח להתפתח שם בחו"ל ושהוא יכשל שם , ואמרתי לו שגם אם הוא לא יצליח בהתחלה אני אפרנס אותנו ושלא ידאג לזה, אבל הוא לא מוכן להיות ניתמך בי מבחינה כלכלית , ולא מוכן לוותר בשבילי ולעבור לחו"ל. אני פשוט לא רואה את העתיד שלי פה מבחית קריירה ,

מזלאל

New member
טוב אז ככה

זה תלוי עד כמה הזוגיות שלכם חזקה והאם רק הנסיעה שלך לחו"ל זה הדבר היחידי שיכול להרוס לך את הזוגיות? אם כן ,אז אולי עדיף שתשארי בארץ, ותנסי את הקרייריה שלך פה ?, כי את יודעת ..אולי בכל זאת תמצאי את עצמיך בארץ כי חבל להרוס זוגיות טובה בשביל הכסף לא כל יום מוצאים את האדם הנכון והמתאים לך בזוגיות ואהבה זה דבר כואב. חג שמח ובהצלחה לך

תקני ...

שוט\אביזרי סאדו\סוגרי פה למניהם\וכו' ותתחילי לאלף אותו,גם לאבו זובו ליד דובאי הוא יעבור....בנתיים זה נראה כאילו את האישה הקטנה פה...:-\

מה לא מובן?את ארז מהאח?

חלאס תפוז להמציא כאן ניקים שישאלו שאלות כדי למשוך תגובה ציבורית את אפחד זה לא מעניין מי זו דוריטוס? סופגי?

סופגייייייייייייייייייי יא פקצ'ההההההההה

למה לא שידרת ת'שדיים היפים שלך לכבוד החג? בקשר להדגשה זה כדי שיופיע בגוגל :p

soofgania

New member
בגלל

שלא שידרת את הנר הדקיק שלך. בקשר להדגשה זה כדי שיופיע בגוגל :p

במבה,

צר לי להרוס את אשליית הזוגיות שאת מאמינה בה, כי מדברייך נשמע שהוא לא יעבור לחו"ל ויהי מה, ונראה שלך אין מה לחפש בארץ כי המחשבות על חו"ל ומה שמחכה לך שם השתלטו על כל כולך. במקרה זה לא תהיה לכם ברירה ותאלצו להפרד כי אין סיכוי לזוגיות מאולצת שאחד מכם יאלץ לוותר לחלוטין על רצונותיו. אם תצליחי בחו"ל בטוח שתמצאי שם מישהו שיתאים לך ואולי גם יאהב אותך, ותהיי מאושרת. אם מסיבה כל שהיא תאלצי לחזור לארץ, והבחור באמת אוהב אותך - הוא יחכה לך ויקבל אותך בזרועות פתוחות. אם הוא לא יחכה לך סימן שמלכתחילה לא נועדתם זה לזו ואין לך על מה להצטער כי מראש הוא לא נועד לך. קבלי החלטה אמיצה, סעי לך לשלום, ואינשאללה תצלח דרכך...

אני חושבת שבסוף

אני אשאר עם בן זוגי כמה חודשים פה ואחר כך אני אסע גם אם הוא לא יסכים. כי אחרי הכל גם אהבה מתחלפת וגם קריירה.

אם כבר קיבלת את ההחלטה

עושה לי רושם שזו ההחלטה הכי חכמה והכי נבונה עבורך. אם גם תצליחי לבצע טותך - אשרייך וחכם לך...

למעלה