שלום לכולם :)

נופ18

New member
שלום לכולם :)

אני מקווה שהגעתי לפורום הנכון אבל אני בכל זאת אנסה... אני מחפשת פעילויות\אטרקציות למשפחה מורחבת + כלומר, הורים, דודים, בני דודים וגם סבא וסבתא :) אנו רוצים לצאת ליום כייף משפחתי עם משהו כמו 30 איש, עד כה חשבתי על משהו כמו הספארי ברמת גן אבל אני מחפשת עוד רעיונות שיכללו את כל האנשים ושגם כולם יוכלו להינות מהיום הזה, אשמח בבקשה לעוד רעיונות לפעילויות, תודה מראש :)

מיכלג10

New member
רעיון נפלא

שלום רב, ראשית הרשי לי להחמיא לך על הרעיון, אוכל לרשום לך מס' רעיונות ואשמח עם חברי הפורום יוסיפו רעיונות משלהם 1. מיני גולף אני הייתי עם משפחתי בהרצליה, משחק מהנה לכל המשפחה, במקום יש שולחנות וכסאות ניתן להביא אוכל ושתיה מהבית ,המשחק לא יקר מתאים לכל המשפחה וממלא יום שלם -פתוח גם בשבת 2. גן החיות בירושלים מעניים מאד כייפי ושווה ביקור , לאחר מכן ניתן ללכת לפארק סמוך ולנשנש... 3. ביקור בצפארי -שווה מיוחד ומעניין בהצלחה :) את מבמקום הנכון ואנחנו כאן לעזור מיכל

נופ18

New member
תודה לך ../images/Emo13.gif

ראשית, תודה לך על המחמאה :) שנית, תודה על הרעיונות הנחמדים, גן החיות נשמע מעניין וגם הצפארי זה יותר הכיוון שלי, מיני גולף גם נחמד אבל לא נראה לי שזה יתאים לסבא וסבתא כי זה קצת קשה להם פיזית ולא כל כך בא לי שהם ישבו מהצד וסתם יסתכלו עליינו משחקים גולף חח אני רוצה שהם גם יהנו ויהיו חלק מהחוויה, אבל עד כה הרעיונות נשמעים מעולה
תודה רבה לך ואשמח מאוד לעוד רעיונות מחברי הפורום

ממליצה מאוד על ספארי לילה

היתרון בספארי לילה הוא הרכבת שיכולה להוביל את כל המשפחה-מה שיקל על הסבא סבתא וכו' . כך שאפשר לתאם רכבת רק שלכם.יש עצירה אחת עם הליכה של דקה בכלוב האריות ועצירה נוספת ממש ליד חדר הפוחלצים אנחנו ביקרנו שם כטיול בת מצווה למשפחה המצומצמת.מומלץ לאוהבי חיות

מבוך בעמק

בשדה יעקב יש מקום שקוראים לו מבוך בעמק. זה מבוך עצים, מסלול באורך שני קילומטר בערך, ואת מקבלת לדרך מוטות צבעוניים, ודף למצוא מילות שירים שמתחבאות בדרך. זה נפלא לילדים, ולדעתי גם הסבתות יהנו - בהנחה שמדובר בסבתות שאינן גריאטריות, כמובן

למעלה