שלום לכולם...

RotemY

New member
שלום לכולם...

אמממממממממ אני קצת חדשה בפורום הזה אז קודם כל שלום לכולם... עכשיו תראו, נכנסתי לפורום הזה כי אני כותבת ליריק´ס בג´אנר של ראפ/היפ-הופ.. ורציתי להפיק את עצמי אבל בהתחלה בבית כדי שיהיה זמין וגם רק שאנשים מהתחום יקבלו עליי דעה כללית.. בקיצור אני מחפשת תוכנת הקלטה במחשב שמביאה למקסימום תוצאות. משהו יודע על דבר כזה?

Human Nature

New member
לי אין מושג.

אבל ברגע שאת מקליטה משהו, את שולחת לי מיד. אני אוהב לשמוע אמנים חדשים

RotemY

New member
בכייף :)

אבל בנתיים נחמם לכם קצתתחושים.. ניתן לכם בראש עם ליריקה אחת שלי: עקרונות/FlamE לא רוצה יותר לשיר על המצב לא מעניין אותי לשמוע כמה שאתה מאוכזב לא רוצה לשיר כל מה שמתנגן ולא רוצה לאכול כל מה שמתחרבן לא קונה כל מה שאתה מוכר ולא מעריצה על כוכב זוהר גם בכביש המהיר אני על כיוון אחר את הסטייל שלי לא תמצא בחנויות לא בג´ורנאלים על אותן הדוגמאנימאניות אף פעם לא אלך איתך על אותה המדרכה רוצה לעלות על הגל שלי? זו בעייה שלך אה אה אה אה אנשים לא להיות גלמים אף אחד לא רועה צאן ואנחנו לא עדר של כבשים רועים גוזמים ומשתיקים כבשים עומדים מסתדרים תעמדו על הדעות לא לתת השתיק > ששש.. בום בום קליק קליק, נהיה פה קצת מח-ניק? לא נכון! תן ת´מילה שלך אחרון תשיר מה שמתגלגל לך על הלשון אם תקרא לזה קרב הנשק הוא העיקרון טוס לרחבה כמו סילוווווווווון פזמון: עקרונות SEY WHAT?,NOT להיות או לא להיות ערכים אחים שלי סתכלו סביב הכל אותו דבר חיילים לעמוד למסדאאאאאאאאאר מתי כבר נפסיק לעשות את אותה הטעות? לחיות לפי הכללים בלי שום התנגדות שפוטים נותנים תרוץ את גיל ההתבגרות נגרר אחרי אחרים אחי אתה שרוט? בום שוט שוט תן מהלב קצת התבטאות צאו מהקטע תפסיקו ללבוש את אותם המדים אם תעשו אחרת לא תהיו פחות רישמיים אל תרצו לחיות חיים של אחרים תפסיקו לקרוא מה שאנשים לכם רק מכתיבים אף אחד לא משה רבינו ואין עשרת דיברות תזיז דברים ואל תיתן להם לקרות תקצין את הדברים אפילו בנורות נאון בולטות תצעק ברחובות תמציא תאוריות חדשות עשה רק מה בראש דבר על הדעות עשה מה בראש שלך ותזרוםםם... תמיד בתנועה גם אם ירוק ואדום אם כולם לובשים את הלבן אני את הכחול אם כולם הולכים לימין אני לשמאל שרה היפ-הופ ורוקדת מחול שוברת מיתוסים וכמוני גם אתה יכול אל תחכה לגדול ואל תבהל כי גם אתה יכול ליפול מתפוצץ לך הראש? קח אקמול!!! לא משנה מה תחליט אני שונה ממך אבל תמיד נוכל לשיר על אותה הבמה לא באה להיות הפוכה, רק להביא את המכה בראש שלך כדי שתבין ת´משימה ת´כוונה הנכונה עוד קצת וזה בוקע מהאדמה כי גם אם אנחנו על אותו קו המילים שלי שונות באות ממקום אחר בגוף, מקום של רגשות של תחושות אמיתיות ולא כדי לעשות קאש כי אותי תזכור אחרי פשוט כי זו אני, האש אתם הזרם החזק-נוער חדש תמיד זה מעל כולם, הזוהר אז תעביר את זה הלאה- לך תעבוד בדואר לשיר את זה אמיתי זה הכל בעקרונות אפילו הלב התחיל לעבוד שעות נוספות הגוף שלך ברעידות? תחושות ומחשבות יחדיו מתבלבלות פזמון: עקרונות SEY WHAT?,NOT להיות או לא להיות ערכים אחים שלי סתכלו סביב הכל אותו דבר חיילים לעמוד למסדאאאאאאאאאר ברוך הבא לעולם החופשי טירון אין פה הטפות מוסר ודיבורים על היגיון השאיפה הראשונה להיות תמיד מקום ראשון את השאר עוד תלמד איך לעשות את זה נכון תצא מהגרסא הזו ותחזור משופר! אני ממש לא מנסה ליצור פה עוד נהר עוד זרם עוד גֶרֶם במדרגות מה קרה? פתאום נהיה לך בראש קצת בעיות? כנס לים דלג על שלוליות זה רע להיות בובות שכולן אותו הדבר עכשיו זה הסוף המפעל שלך נסגר נכון טירון הכדור בידיים שלך ומה שתעשה עכשיו זה בדיוק מי שאתה כן יש עוד אלפים כמותך שיוצרים זרמים חדשים מתכוננים לרצונות של החיים פותחים דפים חדשים, נקיים עליהם מציירים חיים רצוים, לא מושפעים, לא מזוייפים רק אמיתים שלמים כנים ונכונים... פזמון: עקרונות SEY WHAT?,NOT להיות או לא להיות ערכים אחים שלי סתכלו סביב הכל אותו דבר חיילים לעמוד למסדאאאאאאאאאר מקווה שאהבתם אם בא לכם תגיבו בכייף...

הפלת פה פצצה..

יש מיליון תוכנות... אבל לא משהו שיפיק לך מאפס עד לתוצאה גמורה הפקה בלי עזרה ממכשירים מבחוץ ורק ע"י מחשב וכרטיס כל פשוט. זה כמו לשאול "איך להפיק משהו?" נסי להיות יותר ספציפית.. בקשר לשמות של תוכנות.. יש מספר.. השאלה אם את מתכוונת לסיקוונסר או רק תוכנת הקלטה נטו. אם הכוונה היא לאפשרות השניה.. אז יש לך Cool edit pro שהיא מצויינת.

baduist

New member
מותק, למה שלא

תכנסי לwww.hip-hop.il.gs target=_blank>פורום של סבאג´ון שהוקם בדיוק בשביל זה? www.hip-hop.il.gs ? בכל מקרה, אם את בעניין חובבני, לכי על hip-hop e-jay וזהו. אם את רוצה משהו רציני, את צריכה תוכנות יותר מסובכות ורציניות, ותמצאי בwww.hip-hop.il.gs target=_blank>פורום הנ"ל את כל המידע (במגזין).

למעלה