שלום לכולם

שלום לכולם

ברוצוני להודיע שהיום ה-9-10 יום רביעי יש לניקי ביירן מלהקת ווסטלייף יום הולדת למרות שאין לכם קשר עליו או עליהם יעודד אותי קצת שירשור קטן לברכות מזל טוב אני יודה לכם ולכן מאוד אז ניקי מזל טוב ושתחיי חיים מאושרים וטובים

../images/Emo13.gif

*מנסה להיות מנומסת ונחמדה* מזל טוב?

חח, איזה חמודה.../images/Emo13.gif

*מתאפקת לא לכתוב פה תגובה מרושעת מדי*
*צוחקת כמה דקות*
*מבינה שאין טעם להודעה הזו אבל לוחצת "שלח הודעה" בכל זאת* אה, ואני חייבת
וזהו. נגמר.

shelly egan

New member
היי לכם

לא יפה שהגבתם ככה למה שעדן כתבה, בכל מקרה, אם אני כבר פה אז רציתי לבקש ממכם משו: כל הזמן מתבלבלת בין REM לבין U2, ובתקופה האחרונה הבנתי שרוב השירים היפים שאני מכירה ולא בטוחה מי שר אותם הם של REM אבל אתם יכולים להביא לי אולי רשימה של כמה שירים מוכרים (-ורצוי גם יפים), של U2? חוץ מזה, העובדה שהם מאירלנד רק מחזקת את הרצון שלי לדעת עליהם קצת יותר

מה הקשר?

גאד, ואם ווסטלייף היו מהודו היית מתעניינת במוסיקה הודית מסורתית?

../images/Emo11.gif"לא יפה" שהגבנו ככה?

מה? זה כלום, בפורומים אחרים היו אוכלים אותה בלי מלח. חוצמזה, לא איכפת לנו מווסטלייף , בעיקר כי פה לא פורום ווסטלייף! ולמה תמיד כולם מתבלבלים בין REM לU2? זה משהו שלעולם לא אבין. (בעצם, לא היה לנו דיון כזה?אה,אני לא זוכרת כלום היום.
) וקטי!!!
היא אמרה שהעובדה שהם מאירלנד מחזקת את הרצון שלה וכל זה כי ווסטלייף מאירלנד, כאילו דה.

(איזה שרשור נחמד)../images/Emo6.gif

יאאאא איזה כוסון(!) נייקייי!!!!
*פרצוף רשע* כן, אני יודעת שמיציתי, אבל בחיאת, תנו לי להנות קצת.=)

../images/Emo12.gif+../images/Emo13.gif

It´s always good to have a scapegoat, isn´t it?
מאיפה זה בא?!? צריך למצוא נושאים חדשים לדבר עליהם כבר....

נכון ../images/Emo4.gif

אה, היום קיבלתי את הפרומו של electrical storm
הליקון לשלטון
אה, וגם האלו, איך קוראים להם.. יו2

bonowoman

New member
אמממ

יש הרבה אנשימ שהעובה ש-U2 מאירלנד תעשה להמ טוב וניצנ אנחנו גמ מכירות כמה... שירימ טובימ ומוכרימ של U2 new years day one staring at the sun gloria stay(far away so close) with or without you beatyfull day pride in the name of love טוב נתתי שיר מפורסמ אחד כמעט מכל אלבומ...

למעלה