שלום לכולם

QueenBabar

New member
שלום לכולם

רציתי לאחל למנהלים
ו
עם הפורום החדש. אני אמנם אוכלת בשר בהנאה (לא מקדישה לזה תשומת לב מיוחדת או הולכת למסעדות של בשר בלבד), ואישית לקחתי את הודעת הפרסום שלכם ברוח טובה, אבל יש אנשים שמאוד נפגעו מזה... אז שוב שיהיה בהצלחה עם הפורום והכל (אני רואה שכבר יש לו היענות גבוהה) - רק פעם הבאה תחשבו לפני שאתם עושים פרסום גורף שכזה... להת´.

אני צמחוני וגאה בזה מאוד

ולא מפריע לי שאנשים אחרים אוכלים בשר (רק שלא יהיה לידי ויגדו לי תאכל אתה נראה חולה בלע) אבל להיות גאים בהרג של החיות על מזבח האכילה? לאן הגענו? נראה לי שמצאתי לי פורום להיות בו .להוציא עצבים וירטואלים אבל בשקט.

הכרתי מישהו שגדל באמירים

שזה מושב לא סתם של צמחונים אלא של טבעונים פנאטיים. הוא נולד שם, להורים טבעונים פנאטיים, הוא בגר שם, וכשהחליט ללכת ללמוד באוניב´ ת"א הוא חיפש עבודה, במשך זמן לא קצר הוא היה מלצר ראשי של פאפאגאיו (או אולי אחרת אבל בכל מקרה בשרית מאוד!!!) למרות היותו טבעוני, וזה לא הפריע לו. הוא גדל טבעוני וכשניסה בשר, פשוט לא אהב את הטעם, זה לא שהוא הפסיק לנסות, פשוט לא לטעמו, למה כל שאר הצמחונים לא יכולים להיות כאלה? זה כלל בסיס קודם לאהוב חיות ואז להיות צמחוני? אני מאוד אוהב חיות, עבדתי איתן מגיל צעיר מאוד (ברפת, בבקר לבשר, בלול, באורוות), חוצמזה אני רוצה לגלות סוד קטן לכל אלו שנלחמים באוכלי הבשר אבל בעצמם אוכלים מוצרי חלב וביצים: בקר לבשר גדל בצורה פראית עם מינימום התערבות חיצונית, הוא רועה בשקט בשטחי מרעה טבעיים ככל האפשר כאשר רק במקרים קיצוניים מוסיפים לו תוספות חיטה ושיבולת שועל או בקיה, לעולם לא צחמיץ בהמות או מספוא! הפרות מזדווגות בצורה טבעית לחלוטין עם הפר השולט ובהרבה מקרים גם יולדות את העגלים ללא התערבות אדם. חיו חיים הכי טובים שיש בטבע עד בוא יומן. לעומתם פרות ברפת, נמצאות בהיריון תמידי מהזרעות מבוקרות של וטרינר, אוכלות מספוא ותחמיץ שמעודד יצור חלבונים, נשאבות (אמנם בצורה הכי פחות אלימה שיש ולפעמים משתגעות אם לא חולבים אותן בצורה סדירה) שלוש פעמים ביום, וכל שאר הזמן רובצות במכלאה. ואתם לא מוכנים לאכול בשר כי זה לא הומני/אתי/מוסרי? ד"א גם פרות בקר משתגעות אם יש להם חלב בעטינים והעגל לא רוצה לינוק יותר. במקרים קיצוניים הן אפילו מתחילות להתגרד על סלעים כדי שהלחת בעטין ישתחרר... (מה שמראה לכם שהפרות כן רוצות שיחלבו אותן לפעמים) CAN´T BEAT EXPERIENCE.

למעלה