שלום לכולם.

שלום למתעורר

קונים בית בארה"ב ומיד..כל דקה שאין לך בית בארה"ב היא דקה שאתה לא מרוויח כסף!!!.
אם תשים 150 אלף בפק"מ אחרי שנה זה יצבור במקרה הטוב ריבית של 100 ש"ח.
בית בארץ כמעט בלתי אפשרי לרכוש עם הון עצמי יחסית נמוך ומחירי נדל"ן גבוהים.
בשוק ההון אני פחות מבין לכן אני לא יודע אבל בטוח הסיכון שם גבוה יותר ויש גם אפשרות להפסיד
ולפתוח עסק זה לרוב מסוכן
אלו האופציות

איפה קונים

קודם כל תקרא המון חומר בנושא - זאת ההיצע הכי חשובה.
אני ממליץ למשקיעים קודם כל להבין לפני שקונים.
תקרא קצת על המשבר, על עולם הנדל"ן בארה"ב, על החוקים, על ההזדמנויות, על איך מוצאים נכסים, איך סוגרים עסקה וכ'.
כל הידע הזה נמצא באינטרנט וזמין.
שאני רכשתי את הבית הראשון שלי בשנת 2009 לא היה כלום בנושא בעברית, עכשיו טפו טפו טפו יש הכל...:)
אצלי בבלוג יש את כל החומר שציינתי.
קודם כל תעבור את השלב התיאורטי עד שתרגיש מוכן לשלב המעשי.
אחרי שתעשה את זה אתה מוזמן גם לדבר איתי לשלב הבא

נתן90

New member
קונה את הבית הזה מחר בבוקר !

רוצים עליו 43K שזה למעשה 150 בש"ח ,
http://www.zillow.com/homedetails/23951-Puritan-Rd-Euclid-OH-44123/33631144_zpid/

אתר זיליו מעריך כי הבית יעלה בערכו בשנה הקרובה ויגיע ל $74,111 !
הוא מעריך כי תקבל עליו שכירות חודשית של $1,026/mo שזה למעשה כ 2,600 ש"ח לחודש שכיום אתה מפסיד וחבל .
ב 2005 שילמו עליו $122,000 מדהים לא ?

במקום 150K שיושבים ולא עושים כלום תהיה לך וילה ועוד באמריקה עם גינה של חצי דונם ובלי משכנתא ובלי בטיח .

אני עשיתי זאת לעצמי והשתמשתי בשירותים של חברה מקומית ומאוד מרוצה מהם.

נתן90

New member
כן בדקתי את נתוני השכונה ואפילו ביקרתי בה

על השכונה ניתן ללמוד גם מהקישור באתר זייליו ישנו טאב local שמספק נתונים על השכונה
מהיכרות שלי עם האזור וזה אומר לבקר בשכונה מדובר בשכונה נורמטיבית אנשים עובדים בתים מטופחים עם סיכוי גבוה לעליית ערך בעתיד הקרוב.
אני אישית ניכנסתי לעניין הרכישות בשלב מוקדם יותר (2009-2010) כך שהתאפשר לי לרכוש בתקציבים אלו אבל במיקומים יותר איכותיים
לדוגמא בתים שרכשתי ב 2009 בסכומי ה 60-70 כעת משוערכים ב 100-120 .

vinney

Well-known member
תזהר עם ההערכות של zillow

נדיר מאוד שהן קולעות. בנוסף, אם בתים אחרים בשכונה מוצעים בלפחות 50% יותר - כנראה שיש סיבה, וכדי שתדע מה היא (לא אומר שזה פוסל את העסקה, אבל בהחלט להיות מודע למה הבעיה).

למעלה