שלום לכולם.

Y. Welis

New member
כמו שאתה רואה, אודי, זה THE THING THAT WON'T LEAVE

כמו המערכון הידוע ב-SNL.
&nbsp
הדרך היחידה היא למחוק קטגורית.

Y. Welis

New member
הסוף לטרול? מקוה. לפחות היה מעלה מפה... היינו מבררים מה

הבעיה שלו.

Y. Welis

New member
לא רק שהפסדת, גם לא עמדת במילתך: 'בדעתי להניח לכם'

כך שאתה גם מזוייף, טיפש ושקרן.
&nbsp
יאללה לך! עוף! לא רוצים אותך. לא מבין מלים יפות? אז יהיו לא יפות. טוס ואל תחזור.

נטע307

New member
שלום לכולם.

יש סיכסוך גדול בין הורי לבין דודה שלי (אחותו של אבא שלי) בכמה שנים אחרונות.
התחילו לי בעיות בריאותיות קשות מאותה תקופה. לאחר פרק זמן ממושך שלמ בעיות בריאותיות התחלנו לחשוד שמדובר על כישוף מסוג שחור. פנינו למטפלת שיודעת להוריד שחור דרך תמונה של דודה שלי. הייתה רגיעה לפרק זמן מסויים ואז המיכו בעיות בריאותיות. הדפסתי תמונה מרשת חברתית דרך מדפסת. לצערי חתול שלי קרה את דף זה ולא ניתן לשקם אותו.
פניתי למטפלת והיא אמרה שהיא יודעת להוריד שחור רק דרך תמונה של דודה שלי. בכל רשתות חברתיות שהיא מופיע, פתאום היא הורידה את כל תמונות. אין לנו תמונות שלהבבית שלנו. אין אפרות לשלם אותה, כי היא נמצאת בחול.

סליחה על פירוט ארוך, פשוט רציתי לפרט, על מנת שאשמע מובנת.

מחפשת מטפל/ת טוב/ה ולא שרלטן/ית, שתדעו להגיד לי האם אכן יש עלי שחור ואם כן אז ידע להוריד אותו בלי תמונה של דודה שלי.
אשמח למטפל/ת טוב/ה מאוד מאזור חיפה, אבל אין לי בעיה גם באזור אחר.

אשמח על פרטים במסר פרטי.

בתודה מראש ושבוע טוב.

מתלמד8

New member
לנטע-אני המטפל הכי גדול בפורום בשחור ואני אומר לך-הכל בראש

שלכם,לבעיות בריאותיות יש סיבות גנטיות וסיבות אחרות,אין קשר בין סיכסוכים במשפחה למחלות,אלא אם אחד מהמשפחה מרעיל את השני בהסתר.
כל המומחים לשחור,עין הרע,דיבוק ושאר "מרעין בישין ושאר מזיקין" הם אנשים עשירים מהכספים שאתם מוציאים עליהם.
גרתי בשכונה שבה האנשים עסקו בדברים דומים,ראש תרנגול,חתיכות קלף עליהם כתוב בכתב רש"י פסוקים מהתורה,(זה עושה רושם גדול על מי שלא מכיר כתב רשי פשוט),התכת עופרת והשלכתה לתוך מים ,שמן,שום ,פפריקה,
עורלת נימול,טיפות היין של דצ"כ עד"ש באח"ב מליל הסדר ,אנשים סחרו בעורלות של נימולים וטיפות היין תמורת כסף טוב,
היו כאלה שהשתמשו בנוזלים מגעילים כמו שתן ודם מחזור של אישה,,,,וכמובן המים הקדושים של הבבא סאלי.
לא ראיתי מי שחלה מהדברים שעשו נגדו,או מי שהבריא מאמצעי הנגד,אבל העוסקים במאגיה השחורה הזו נחשבו קדושים גדולים ו"עשו קצת כסף".
היום יש הרבה כאלה בנתיבות שיש להם אחוזות גדולות וחשבונות בנק מלאים.

ממליץ בפנייך להעביר מסר לבני המשפחה שלך שהכל בראש שלכם ,
לגבי המחלות-כדאי למצוא רופאים טובים,
מדינת ישראל נמצאת בשורה הראשונה בעולם ברפואה(לא שרותי רפואה-ברפואה טהורה,בשרותי רפואה ישראל במקום-500 בעולם)בצבא חדיש, באלקטרוניקה,בסייבר ,בחקלאות ועוד,,,
ויש אנשים שעוד מחפשים מומחים למאגיה?

כן יש לי מטפלת מאוד טובה מאזורים ......תרשמי :

מאזור בית- השחי, בית הבליעה, בית ה-'הוצאה לאור' (שמהצד השני...)
מאזור בית לחם, בית להייה, בית חנינא.....
אז תחליטי.....בעצמך........

אז כעת ברצינות:

אני מאמץ שתקשיבי לתגובתו החכמה וההגיונית של מתלמד 8.

מתלמד8

New member
לאודי-לגבי בית הוצאה לאור,התכוונת לעיר המקסיקנית-גוודהלחרה?

יש לה עיר תאומה בישראל,,,,,,מוצא תחתית.

תראה לאן הגענו. מעצבים על כול מיני אורחים שלפתי משהו לא הכי

יפה ...אני מודה. אבל כתבתי שזה היה רק בצחוק, לפחות רמזתי זאת.

תיאטרון האבסורד.
אני כותב שירה, פרוזה בזמני הפנוי כולל גם מוסיקה ופתאום אני מוצא את עצמי שולף כול מיני צחוקים שלא היו במקום........מצדי (לא בכוונה רעה- ממש לא!)
מצד שני אני עדין לא נרגע מהצחוקים......בעקבות מקסיקו והעיר התאומה (?!)...מוצא.
מקווה שהפונה הבינה ושהיא תחסוך לעצמה 10000ש"ח במטרה שיוציאו לה או למי שהיא רוצה שיוציאו לה/לו/להן/להם/ את השחור (לנו לא צריך להוציא כאן כלום, רק אולי את האורחים הטרחניים...)
אל דאגה מחר אנסה לעלות מדרגה את פעלות המחיקה ...שעד כה לא צלחה.
נראה לי שלא ילך פזטוקס לא קיי אלפיים, לא פליט....ולא מליון פליט/ים עליך -אירופה.....
ואללה ח'ם-מימון.....קשה קשה בימים אלה.....שכול אדם לאדם הוא....אינדיאני!
ואללה הלכה 48 ....הלכה ולא תח'זור!

מתלמד8

New member
אודי-קבל תיקון,"קשה קשה-בשר הכבד קשה",זה מערכון אחד-

חכם מימון והבן דוד הבלתי עציב,(זה המטפל שכנראה היא מחפשת)מערכון שני.
"שכל אדם לאדם הוא,,,אינדיאני",זה שיבוש של מערכון שלישי-"הקפיטריה בטבריה",
במקור - "טברייני לטברייני-אינדיאני".

בנושא מחיקות-מציע לא למחוק ,אפשר להסביר את מהות הפורום ולשלוח את הכותב לפורום המתאים,אפשר גם להתעלם.

למעלה