שלום לכולם

גם אני עדיין לא מצליח להתמודד טכנית עם השינוי, ומנסה לחשוב על פתרונות. השתדלו להיכנס לכאן מדי פעם, כדי לראות עם עולה בידינו להחיות את החולה הגוסס.

SupermanZW

Well-known member
מקווה שהפורום החדש יעבוד כמו שצריך
האתר הישן כבר לא מתפקד (לפחות לא עבורי), אני כבר לא מצליח להתחבר לאתר הישן בכלל, מקבל את הודעת השגיאה הבאה:
Error 1020 Ray ID: 5ad19ba4dbb50dca
Access denied

הRay ID מתחלף עם כל רענון.

קרה לעוד מישהו?

האתר הישן כבר לא מתפקד (לפחות לא עבורי), אני כבר לא מצליח להתחבר לאתר הישן בכלל, מקבל את הודעת השגיאה הבאה:
Error 1020 Ray ID: 5ad19ba4dbb50dca
Access denied

הRay ID מתחלף עם כל רענון.

קרה לעוד מישהו?

קורה גם לי. ולא רק בפורומים השונים אלא גם בדף הבית של תפוז. אם תפוז ימשיכו ככה עם הבלאגן שלהם אף אחד כבר לא יחזור אליהם.

לא רק שהמידע הישן נעלם (אולי תפוז הצליחו לשים אותו בארכיון שיעלה מתישהו)- לתפוז היה משהו שאין להרבה פורומים: ממשק שאפשר למצוא בקלות מידע ולראות את כל עץ ההודעות. הם החליפו טכנולוגיה מיושנת בחדשה יותר, אבל איבדו את חווית המשתמש שהיתה לפורומים הישנים

michaelblb

New member
אז באתי להגיד להתראות. הייתי צריך להירשם מחדש לתפוז כי משום מה זה סרב לתת לי להיכנס עם הניק הישן.
כמו שזה נראה תפוז החליטו להתאבד והתחילו את הספירה לאחור. לקחו את הדבר היחיד שעמד לזכותם בדמות הממשק הנוח והברור והחליפו אותו במשהו שנראה כאילו תלמיד תיכון כתב להם. להוסיף לזה שירות אבטחה אגרסיבי במיוחד שחוסם גישה באופן ספוראדי, אז כמו שאני רואה את זה הירידה בתנועה שהם חוו בגלל העדפה של אנשים לפייסבוק תהפוך לצניחה חופשית עם הממשק החדש והאתר ייסגר תוך זמן קצר.
אז, היו שלום ותודה על הדגים

dannyk27

New member
אז באתי להגיד להתראות. הייתי צריך להירשם מחדש לתפוז כי משום מה זה סרב לתת לי להיכנס עם הניק הישן.
כמו שזה נראה תפוז החליטו להתאבד והתחילו את הספירה לאחור. לקחו את הדבר היחיד שעמד לזכותם בדמות הממשק הנוח והברור והחליפו אותו במשהו שנראה כאילו תלמיד תיכון כתב להם. להוסיף לזה שירות אבטחה אגרסיבי במיוחד שחוסם גישה באופן ספוראדי, אז כמו שאני רואה את זה הירידה בתנועה שהם חוו בגלל העדפה של אנשים לפייסבוק תהפוך לצניחה חופשית עם הממשק החדש והאתר ייסגר תוך זמן קצר.
אז, היו שלום ותודה על הדגים
גם לי הצמידו כינוי חדש אבל שלחתילהם הודעה וחזרו אלי לאחר יום והכל סודר, וגם אפשר לגלוש ללא VPN, תשאר :)

michaelblb

New member
גם לי הצמידו כינוי חדש אבל שלחתילהם הודעה וחזרו אלי לאחר יום והכל סודר, וגם אפשר לגלוש ללא VPN, תשאר :)
אז בעקבות מייל ההתראה על ההודעה נכנסתי וראיתי שפתאום האתר לא חוסם כניסה מחול, אבל זה עלול להיות מאוחר מדי להרבה אנשים כי אם לא הייתי מקבל את ההתראה על ההודעה שלך במייל לא הייתי טורח לנסות להיכנס שוב

dannyk27

New member
אז בעקבות מייל ההתראה על ההודעה נכנסתי וראיתי שפתאום האתר לא חוסם כניסה מחול, אבל זה עלול להיות מאוחר מדי להרבה אנשים כי אם לא הייתי מקבל את ההתראה על ההודעה שלך במייל לא הייתי טורח לנסות להיכנס שוב
אכן, גם אני ניסיתי מדי שבוע שבועיים להכנס ולא הצלחתי ולא ידעתי שזה עובד רק עם VPN (בעבר), והצלחתי לפני כמה ימים,אז אולי מחלות הלידה עברו ואם כךI'm in

SupermanZW

Well-known member
נראה שאנחנו, הגולשים מקנדה, לא מעניינים את תפוז. החסימה של השרת הישן בפני גולשים מחוץ לישראל הייתה מכוונת. לא מעניין אותם שלחלקנו (לי למשל) יש בלוגים שם, קומונות פעילות, ועוד. הנה תשובתו של גיל מהנהלת תפוז לשאלה ששאלתי בעניין התקלה:
"
הי,
במסגרת שינויים שנערכו במנגנוני האבטחה של האתר, מתאפשרת הגישה מישראל בלבד, כך שע"מ לגלוש באתר מחו"ל ניתן להשתמש ב- VPN

בברכה,
"
בושה וחרפה

נראה שאנחנו, הגולשים מקנדה, לא מעניינים את תפוז. החסימה של השרת הישן בפני גולשים מחוץ לישראל הייתה מכוונת. לא מעניין אותם שלחלקנו (לי למשל) יש בלוגים שם, קומונות פעילות, ועוד. הנה תשובתו של גיל מהנהלת תפוז לשאלה ששאלתי בעניין התקלה:
"
הי,
במסגרת שינויים שנערכו במנגנוני האבטחה של האתר, מתאפשרת הגישה מישראל בלבד, כך שע"מ לגלוש באתר מחו"ל ניתן להשתמש ב- VPN

בברכה,
"
בושה וחרפה
:mad: מצער לשמוע
נראה לי שאני מצטרף למיכאל בפרידה מתפוז. חבל לי לאבד את הקשר הוירטואלי אתכם ושאר החברים בפורום, אבל כנראה שתפוז באמת החליטו להתאבד. גם אם הם איכשהו יצליחו לתקן את הבלאגן שהם יצרו עם הפורומים החדשים, הנזק כבר נעשה.

שלום וכנראה שלא להתראות

שמח לראות שאפשר שוב להיכנס לפורומים ולמצוא כאן את דני, מיכאל, וסופרמן. מקווה שאכן אפשר יהיה להחיות מחדש את הפורום איכשהו

למעלה