שלום לכולם...

liran b

New member
שלום לכולם...

אני לירן... חלק מכירים אותי פה מפורומים אחרים.. וחלק יכירו אותי בהמשך :) אז אני אשמח לתרום מניסיוני .. ואשמח להשכיל מנסיון אחרים.... אז ממממ שלום?

lee_1

New member
ברוך הבא...

אבל ספר לנו עוד על עצמך...אנחנו לא מכירים אותך

liran b

New member
או קיי כמו ש-לי אמרה....

(עלק לא מכירה אותי..אבל ניחא) אני לירן בן 19 והרבה (ביולי בן 20) גר במושב קטן ליד נתניה העונה לשם אבן יהודה.. מממ הייתי לי חברה עד לפני שבוע... אבל היא זרקה אותי (סיפור ארוך..היינו ביחד שנה וקצת) מממ ומה עוד? מה שאתם רוצים לדעת תשאלו אל תתביישו!

ברור שרוצים לשאול....

האם שכבתם? כאילו..זה פורום סקס לנוער??? מה רצית שנשאל??? אם אהבת אותה? מה קנית לה ליוםהולדת? למה היא זרקה אותך?? לא------- אנחנו מתעניינים איך היה הסקס ביניכם אחי? מי ירד למי? ואיפה המקומות הכי מוזרים שעשיתם את זה? (אם בכלל).

liran b

New member
אתה לא רוצה לדעת אבל יענה בכל זאת..

כן שכבנו והרבה.. מה קניתי לה ליום הולדת ? מנורת זרם. היא זרקה אותי? הסיבות שמורות איתי אבל היו מעורבים בזה עוד כמה אנשים חוץ ממני (יש לי גם חלק בזה.. אני מודה בזה ) כן אהבתי מאוד ועדיין יש לי רגשות כלפיה.. איך היה הסקס? לדבריה היה מצוייין! ענק בומבה.. וגם היא לא רעה! :) שנינו ירדנו אחד לשני גמרנו אחד לשני בפה הכל... מקומות מוזרים? מיטה שלה מיטה שלי של האחים שלה של אחיות שלי של ההורים שלה של ההורים של בסלון שלי בסלון שלה במטבח שלה ליד המחשב של שנינו כמעט בשירותים במסיבה.. אבל לא יצא (היו תפוסים!!!!!) בטורקיה בים במיטה בטורקיה במקלחת . רצינו ולא עשינו באוטו ועל חוף הים בארץ.. עוד שאלות? לנון?

למעלה