שלום לכולם!!!

• פותח הנושא U p
  • פורסם בתאריך

U p

New member
שלום לכולם!!!

אני ממש שמחה על הפורום של אוונסנס!!!!!!!1 הם פשוט מדהימים!!!!!!!! אני נופר שלום לכולם!!! מה שמכם??

Unicorn Fairy

New member
היי נופרינ'קה! ../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

ברוכה הבאה... מקווה שתהני. אני שלי, ואני עוזרת משנה של צחי, המנהל. אנחנו שמחים שהצטרפת. כמה שאלות... ממתי את אוהבת את אוונסנס? מה השיר האהוב עלייך (מכל אלבום)? מה את מעדיפה על פיצה? חצילים או אנננס?

U p

New member
אני יענה על כמה שאלות......

אני האתאהבתי קשות באוונסנס מיום שבת נדלקתי על השיר ברינג מי...... (וכו') ואין לי את הדיסק ואני מתה לקנות אותו!!!! תוכלו לתת לי את הרשימה של הדיסק? אה.....והשאיפות שלי הן: לבנות אתר ישראלי רשמי ללהקה הכי הכי ביקום!!!!1

Unicorn Fairy

New member
אז ככה מותק ../images/Emo24.gif

אויש את מתוקה. רק חבל שהזמרות שאת אוהבת הן
. ווי הייט פופ. קיץ קוץ, ואל תרגישי צורך להגיד למשפט למעלה, צחי ושות' בונים אתר, אז תוכלי לעזור בטח בשמחה. בתור אחת שבאמת, לא תומכת בהורדות (חוץ מתמונות וקליפים) אלא שלמוע את המוזיקה על דיסק, מקורי, אני לא אתן לך את הרשימה. נכון, הדיסק נורא יקר, אבל שווה כל גרוש ואפילו יותר. בכלל חברה' אני יודעת שאין להשיג את הדיסקים האחרים פה אז הורדות זה המוצא האחרון - אבל אתם מעריצים אמיתיים, אז קצת כבוד ללהקה.

Unicorn Fairy

New member
נ"ש - הלכתי לאכול ארוחת צהריים...

חגיגית. מומולדת לאחי החורג. בעעעעעעעעע!!!!!!!!!!!!!!!!!!

White Stripe

New member
חחחחחח בדיוק שלי.. זמרות בעע! ../images/Emo5.gif

ועכשיו.. שלום לך נופררר - בת כמה את? מאיפה? מלאי טופס הצטרפות: שם: גיל: מקום מגורים (או אזור): אלבום אהוב: 3 שירים אהובים: תכונה רעה: תכונה טובה: מסר לאומה (מוטו לחיים או סתם יציאה): חיחי מצאתי את תפקידי בפורום

Unicorn Fairy

New member
רגע אז גם אני פאקינג צריכה למלא...

את זה? נו טוב.... אפילו שאני אהיה פה דמות מרכזית, יו נואו. שם: שלי גיל: 17.5 (באפריל 18) מקום מגורים: חיפה אלבום אהוב: או
, זה יהיה חייב להיות Origin 3 שירים אהובים: Tourniquet, Hello,ו-Even in death תכונה רעה: חסרת סבלנות, נאצית תכונה טובה: חברותית, מסבירת פנים מסר לאומה: לנשוך אנשים זה כיף. לנשוך את אלון זה עוד יותר כיף.

White Stripe

New member
וואי אמא'לה כולם פה 15+ (כמעט)

ורק אני חיתניקית בת 13 נו טוב לכם יהיו קמטים לפניי

../images/Emo55.gifהייי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

אני מרים בת 15... וגמני ..כמוך..חדשה פה...

למעלה