שלום לכולם!!!

שלום לכולם!!!

היי קראתי הודעות של אנשים פה וזה נשמע לי מאוד מעניין לכן ניסיתי אתמול בלילה לשלוט בחלום שלי וזה לא בדיוק הלך וכל כמה זמן התעוררתי מה שלא קורה בדר``כ כי אני ישנה טוב בלילה... למה זה לא הולך לי? באמת סניסיתי כמה פעמים בלילה אחד וכל פעם חלמתי ואמרתי לעצמי באמצע החלום לנסות לחלום חלום צלול והרגשתי שאני חולמת אבל איפשהו הרגשתי שאני ל ממש חולמת אחרת איך הייתי יכולה לומר לעצמי שוב ושוב לחלום חלום צלול?!! אני אנסה שוב הלילה אבל אני בספק אם אצליח... בכל מקרה מאוד מעניים פורום מגניב לאללה.. בהצלחה יום טוב איב

Variety

New member
מה שצריך לעשות....

פרידמן איב: שלום ו Welcome, השליטה בחלום לא תמיד הולכת בפעם הראשונה, ליתר דיוק, רוב האנשים צריכים להתאמן כדי להצליח. יש דבר שנקרא ``התעוררות כוזבת`` זה בעצם חלום שבו חולמים שמתעוררים, הכל נראה מציאותי למדיי אבל זה חלום. אני ממליץ לעשות בידקת מציאות כדי לבדוק את המקום, אם זה המציאות או החלום. דוגמא לבדיקת מציאות: לקחת דף עם טקסט ולהסתכל עליו. להסיט את המבט ולהסתכל שוב, אם האותיות השתנו או שהן זזות או כל דבר מוזר (אותו דבר גם לגבי שעון דיגיטלי), אז זה כנראה חלום. תנסי לשנות משהו, נניח להגיד, ברגע שאני אסתובב, אני אראה קשת בענן, או משהו לא הגיוני, אבל באמת צריך להאמין בזה, ולצפות שזה יקרה. אם זה מצליח זה בטוח חלום ואפשר להתחיל להנות. אחרת, את ערה :) ההתעוררות הכוזבת הזאת יכולה להתרחש ברגע שמתעוררים כמה פעמים בלילה, כל פעם שאת מתעוררת תעשי איזו בדיקת מציאות. ישנן שיטות רבות לחלום חלומות צלולים, דוגמא: אם כל יום תעשי בדיקת מציאות, עם הדף או השעון, בסוף זה יהפוך להרגל שילך איתך לחלום ואז את תצליחי. יהיה לך חלום צלול כל פעם שתסתכלי על נייר או השעון שלך בחלום. שיטה אחרת היא אוטוסג`יה, לפני השינה תחזרי על המשפט ``הלילה אני אדע שאני חולמת``. אבל באמת תתכוני לזה, וזה יכול מאוד לעלות את הסיכויים לחלום צלול. אני משתמש במשפט הזה או דומה לו ומעלה את הסיכויים לחלום צלול. אני לא אומר שזה נותן 100 אחוז הצלחה אבל זה בהחלט עוזר. על שיטות אחרות אני מאוד ממלית לבקר בתא הישראלי על חלומות צלולים של אלון ברמן, הכתובת היא: http://lucid.up.co.il בהצלחה, Variety-

Panther

New member
גיא היא לא צריכה את זה

היא אומרת שהיא מודעת לבד לזה שהיא חולמת. תשמעי פרידמן איב - כתבת שבאמצע החלום אמרת לעצמך לחלום חלום צלול. אם ידעת שאת חולמת בזמן החלום, אז זה כבר חלום צלול, את לא צריכה להגיד לעצמך להפוך את זה לחלום צלול! את מודעת לזה שזה חלום באמצע החלום? אם כן אז את בחלום צלול ויכולה לשנות מה שאת רוצה.

Variety

New member
אופס, נסחפתי :)

תודה, איב, מה שאת צריכה באמת זה רק ללמוד מה אפשר לעשות. הנה כתובת לאתר של יומן חלומות של אנשים, כל מיני סיפורים ממש נחמדים אם אתה רוצה. Variety-

למעלה