שלום לכולם

chany

New member
שלום לכולם

אני פתחתי לידיד כמובן בהסכמתו, כדי לדעת מה הקשר הזוגי בינו לבין ידידו בחצי שנה הקרובה. ידידי המתוק מחבב מאוד את ידידו החדש ומקווה שהדברים יתפתחו לכיוון אהבה. לכן פרסתי 7 קלפים והשאלה היא כזאת: מה הפוטנציאל הצפוי בקשר ביןX לבין X בחצי שנה הקרובה. מה-אביר הגביעים הפוטנציאל-מיזוג הצפוי-השטן בקשר-10 גביעים בין X- שהוא ידידי = 9גביעים לבין ידידו-נסיך הגביעים בחצי שנה הקרובה-10מטבעות קלף הסיכום אביר המטות....... אני מקוה שלקראת יום האהבה שחל מחר. אוכל לשמח את ידידי עם פירוש חיובי. שיהיה לכם חברי הפורום היקרים יום אהבה שמח וקסום. חני.

chany

New member
חברי הפורום המתוק

בבקשה מכם. פרשו לנו את הפריסה . אוהבת ומאחלת לכם חג אהבה שמח חני

צוף3

New member
הי לך

אם יש לך ידע בקלפים, נשמח אם תיתני לנו ק'ודם את פירושך וכך יהיה לנו קל יותר לפרש :) בנוסף, כו-לם מקבלים פרשנות בסוף, צריך להמתין בסבלנות

דליה08

New member
שלום לחני ולידידיה..

בעיקרון הפירוש אכן חיובי , הפריסה מביעה המון רגשות וריגושים רואים פה תחילתה של מערכת ריגשית , הצועדת לאט אך בבטחון לקראת קשר שלכאורה היה נראה כבלתי אפשרי, אך הפוטנציאל היה קיים ואכן הוא מתממש. הקשר הצפוי יהיה ריגשי וסוער במיוחד, כל היצרים האפלים שהיו רדומים מבעד לקשר שלא מוצה וחיכו לרגע בו יצאו החוצה,אותם רגשות ויצרים יתפרצו החוצה בכל דרך אפשרית,,חגיגה. הקשר יהיה מלא ריגושים ועם סיפוק אישי וריגשי, למרו. ש-X מרגיש בוגר מול ידידו המצטרף לקשר, הרי שהוא במהלך חצי השנה הקרובה ירגיש כמו אחד שזכה בפיס , רק צריך לזכור שכל זכיה שלא עבדנו בשבילה עלולה להסתיים לעומת שהגיעה.. לסיכום צריך לשמור על תכונה של שמירה על הקיים , לשמור על יצר ההרפתקנות במצב של רגיעה כי הרצון להתחדשות והתחלות חדשות קיים כל התקופה. יום אהבה שמח בהצלחה.

chany

New member
דליה יקרה,../images/Emo24.gif

ידידי ואני מודים לך מקרב לב שיהיה לך יום אהבה קסום חני

למעלה