שלום לכולם

שלום גם לך ../images/Emo13.gif

תודה רבה על המחמאה. המשך יום טוב שיהיה לך!

yaniv1983

New member
וגם אני הגעתי...

ומאחל בהצלחה גם לפורום הזה... עכשיו נשאר לפתוח פורום רדיו גם בוואלה, ואז נשתלט על כל העולם!!
סתם... תהנו...

אני שמח לראות אותך פה... ../images/Emo13.gif

"לראות אותך גם פה", חשוב להדגיש. תהנה!

yaniv1983

New member
איזו תגובה מהירה...

אני מתרשם... תמשיך ככה והפורום רק ירוויח.
ואם מותר לי - הגיע הזמן לסגור את הפורום בנענע. זה יעשה טוב לכולנו להישאר על שני פורומים מובילים, ולא להמשיך ולעקוב אחרי הפורום ההוא, שאפילו סינון הודעות בסיסי לא נעשה בו. אני בטוח שהמכורה לרדיו הייתה מסכימה איתי בזה.

../images/Emo9.gif

תודה רבה. בנוגע לנענע - חבל לזרוק את כל העבודה שנעשתה שמה ע"י חברי הפורום, לטימיון. אפשר להשאיר שמה את הפורום, אני בטוח שיש שמה לא מעט חובבי רדיוס שימצאו תעסוקה לעצמם במסגרת הממשק והאנרכיה המתרחשת שמה. בפורום הרדיו של
נדון בענייני רדיו בלבד.
בכל מקרה, הנהלת הפורומים של נענע היא המחליטה בנושא, וכמו שכולנו הספקנו להכיר אותם, עד שהם "יעלו" על זה שרוב חברי הפורום הקבועים נעלמו מהממשק של נענע, יעברו דורות. בימים הקרובים אני מתכוון לבקש, באופן אישי, מחברי הפורום הקבועים שכתבו מאמרים מושקעים בפורום הרדיו הקודם אישור להעלות אותם לפה, לפני שהם יימחקו מהמערכת בנענע...

דוקא רשמתי לעצמי

לנסות לראות אם אפשר ליצור העתק של כל ההודעות, אמנם בלי אטצ'מנט מן הסתם אבל לפחות את הטקסטים. נפילת המחשב שהיתה לי קצת דוחה את זה אבל מצד שני כמו שאמרתם... עד שנענע יבחינו שהפורום הפך להיות פורום רדיוס ותככים יקח זמן אז אני מקווה לעשות את זה מתישהו.

ludin102

New member
מלחמה הולכת שם../images/Emo122.gif

אני בתור אחד ש"חתף" המון קללות וצעקות כאשר ניסיתי "להגן" על 102FM (שמסתבר שהיה טעות) מפני כל תומכי רדיוס חושב שמה שהולך שם זה פשוט ג'ונגל!!
אבל למען האמת כאשר רוצים לשחרר את העצבים או אפילו לחץ אני ממליץ לכם לרשום שם משהו קטן נגד רדיוס, מייד כל ה"תומכים" עליכם. כאן פשוט גן עדן!! נועם המשך כך!!

avrir1

New member
וואלה, יניב

עד לפה הגעת, וואו אני חבר ותיק בפורום שלכם בגלצ וחוצמזה.. מזל טוב על 21 שנות עשיה ש..תמשיך במסלול הקידום ונראה אותך בערוץ 2

למעלה