שלום לכולם!

Refael30

New member
שלום לכולם!

שלום חברים, אני רשום הרבה זמן בתפוז. אני מאוד חולה אם אפשר להגיד בשפת הרפואה "חולה-נפש", על הסדרה ראש גדול. לא משתדל לפספס אף פרק. :) שמי רפאל מנצור,בן 15 מפתח-תקווה,כיתה ט'. אני מאד רוצה לדבר עם השחקנים להכיר כל אחד. אני נירשם בשנה הבאה למכללת חיל האוויר הישראלי. במטרה ללמוד על מכונאות תעופה,ולהוציא תעודת בגרות. בואו נגיד שתעופה זה אצלי תחביב .... אני כל מי שמכיר אותי קורא לי "אינצקלופדיה מהלכת". למה?! אני יודע הכל (בלי להשוויץ חלילה וחס חס וכרפס!) מבצע אנטבה,סבנה,חיל האוויר מלא . ממש ממש מלא . ככה שאם תצטרכו אותי אתם יודעים איפה למצוא :) אגב יש לחלק מהשחקנים ICQ ? ספיר דרמון (יעל) הכי כוסית. גם אלמה בן זאב (מור),אגב היא מבקרת כאן ? וגם כל שאר ה"ידידים" הטובים . אדם,גור,רועי,יהונתן,מיכאלה,איציק,וכל השאר .... אני מתחנן לICQ מייל או מסנג'ר של אחד מהשחקנים ! אגב אתם בכוננות 24 שעות ביממה בפורום (אנשים,שחקנים) ? :( להשמע,

Ben LeVi 232

New member
ברוך הבא רפאל ../images/Emo24.gif

ו...חיל האויר זה הכי, אחי!

Refael30

New member
תגובה לבן לוי .

כן חיל האוויר זה הכי אחי ! :) אגב בן בן כמה אתה ? האם רוב השחקנים כותבים כאן ? כולכם נימצאים ב"כוננות" על הפורום ? :) אגב אני מעולה במחשבים אשמח לעזור בכל הקשור ל"ראש גדול".

Ben LeVi 232

New member
תשובות

אני בן 15. חלק גדול מהשחקנים כותבים כאן בפורום. הדמויות והשחקנים: תומר- אדם הירש יעל- ספיר דרמון איריס- שרון דטנר ריקרדו- יונתן שנברג מור- אלמה בן זאב איתי- רועי ויינברג וזהו לדעתי (תקנו אותי אם אני טועה
). אני בכל אופן לא בכוננות, אם מדובר בכל הקטע של לפגוש ולדבר עם השחקנים. אני מפטרל (
) פה מדי פעם. לפעמים השחקנים נמצאים בצ'אט ואז אפשר לדבר איתם. ותודה על ההצעה! אפשר להתחיל עם לוגו לפורום, הסברתי על התחרות קצת ועכשיו זה קצת נרגע. אני אזכיר על התחרות בעוד כמה זמן. אתה מוזמן להציע גם לוגואים (יש גלריה מיוחדת עבורם).

Refael30

New member
טוב ....!

שלום בן, סבבה אני מתחיל לוגו אחד שאנ אשקיע בו את הנשמה :) טוב נחכה שאחד מהשחקנים יגיבו לשירשור ואנשים . בעתיד אפרסם את התמונה שלי :) למה כל השרשורים היישנים למעלה ? והחדשים שנפתחו למטה ? ,

למעלה