שלום לכולם!!!!!!!!!

קרנון 3

New member
שלום לכולם!!!!!!!!!

סליחה על ההפרעה
, אבל מתי משודר השידור החוזר של הפרק שהיה היום?????? לא הספקתי לצפות בו ומאז ששינו את זמני השידור (סליחה, אבל הם ממש ממש מפגרים!!!!!!
) אני לא סגורה על הזמנים....... תודה :)
נ.ב. לטעמי הגברים החתיכים בצח"מ (לשאלתכם) הם: ניק- הגומות חן, השרירים והעיניים שלו מדהימות בעיני, אבל הוא באמת יצטרך להתבגר באיזשהו שלב , וזקן מתאים לו בטירוף. מלקולם, כל מילה מיותרת, הגוף האלוהי, החיוך המטריך, והקול הסקסי הזה......., ראיין קצת קטן מדי בעיני, אבל הגוף שלו מדהים והפנים גם כן מדהימות, בראד לטעמי לא מדהים, אבל יש לו סקס אפיל רציני. ג'ק חמוד, אבל הוא לא הטעם שלי, וגם מייקל אותו הדבר. ג'יטי חמוד מאוד אבל לא מעבר לזה, בילי- חייב לעבוד עוד קצת על הגוף ובמילה אחת להתבגר! וראול מקסים בעיני, אבל חסר לו קצת פילפל. ו......... ויקטור.... מוזר להביע את דעתי על גבר שמבוגר ממני ב ארבעים שנה פלוס, אבל... יחסית לגילו יש לו אחלה גוף, עיניים מלאות בהבעה, והסקס אפיל לפעמים נשפך לו מהאוזניים. לגביו דעתי משתנה הרבה, הוא תמיד נראה אותו הדבר אבל העיניים שלו משתנות הכי הרבה, הוא מסוגל להיות אוהב, חם, מגונן, ודקה אחרי זה, עקשן, שובינסט, פוץ ומעצבן... ואני מסתכלת הכי הרבה על העיניים. אוייש... שכחתי את פול ושון... פול יבש כמו צנון וחבל כי לפעמים יש לו קטעים חמודים, למה הוא לא מבקר בחדר כושר לעיתים דחופות יותר ולעיתים דחופות פחות אצל אמא שלו. שון מגניב אבל העגיל שלו נראה כ"כ לא אמיתי ותקוע שלפעמים ממש בא לי לבוא ולתלוש אותו משם! וחוץ מזה מה הוא עושה עם ג'יל עם כל הכבוד לבטחון העצמי שלו, הגברת יכולה ללמד אותו דבר או שניים, למה הוא לא הולך עם משהי כמו... בריטני או טרישה- העלוקות שמישהו יקח אותן כבר. אני בטוחה שההורים של בריטני היו מוכנים לשלם בשביל שמישהו ייקח אותה כבר!!!!!!!!!!!!!! וטרישה כנראה צריכה פוש קטן אחרון בשביל להסגר סופית בבית-משוגעים- שון יכל להיות האדם המתאים לתפקיד- הוא לא מתחשב ותמים כמו ראיין. ודי. אני אפסיק לבלבל לשם את המוח...... לילה טוב.

python 4

New member
כבר שודר לצערי..

השידור חוזר הוא כל יום ב- 8:30 בבוקר. האופציה השפויה יותר היא רצף הפרקים ביום שישי - שמתחיל ב- 10:00 בבוקר עם הפרק של יום ראשון ו- 10:40 עם הפרק של אתמול.

למעלה