שלום לכולם

r a v i t 6 6

New member
שלום לכולם

אני ומשפחתי הקטנה (אני, בעלי וביתנו בת השנה) מתכננים לעבור לאיזור המרכז בעקבות עבודתו החדשה של בעלי. אנחנו מאוד מאוד רוצים לעבור לכפר סבא (בסיור שערכנו בעיר מצא חן בעינינו במיוחד איזור הדרים) הבעיה היא שאין כמעט היצע של דירות בכ"ס. יש למישהו טיפים לחיפוש? תודה מראש למסייעים..

ו שתי

New member
מזתומרת אין היצע?

כשאנחנו חיפשנו (עד לפני חודשיים) היה היצע די גדול של דירות, בעיקר בהדרים, אבל גם בראשונים. זה כנראה עובד בגלים. חפשי בלוחות האינטרנטיים, למשל ביד שניה והומלס. חוצמזה, מציעה לכם לעשות טיול בשבת, עם דף ועט, ולהעתיק מספרי טלפון- הרבה אנשים תולים שלטים על המרפסות. אנחנו לא אהבנו את מה שראינו בהדרים החדשה- ענין של סטנדרטי בניה ירודים לטעמנו.

r a v i t 6 6

New member
תודה על התגובה ושאלה.

תודה על תגובתך, תשובתך מעודדת , רוב האנשים אמרו לנו שהיצע הדירות מאוד נמוך. גם אתרי האינטרנט לא מציעים הרבה דירות באזור זה (מחפשים דירת 4 חדרים בסביבות 750$ ). אגב, האם ניסיתם משרדי תיווך ? היכן לבסוף מצאתם דירה? ישנם אזורים נוספים בכ"ס בסגנון הדרים (זוגות צעירים, שטחים ירוקים) ? ושוב תודה על העזרה.

ו שתי

New member
אנחנו חיפשנו גם באמצעות משרדי תיווך

(חיפשנו דירה לקניה), אבל בסוף קנינו מאנשים פרטיים, דרך מודעה שחברה שלי ראתה- מודעה שהיתה תלויה על החלון. עברו עלינו כמה וכמה שבתות של נסיעה איטית והעתקת מודעות, וטלפונים וכו'. מייגע, אבל חוסך המון כסף (בעסקאות מכירה התיווך יכול להגיע ל-2% מערך הנכס) אזורים אחרים בכפ"ס? איזור פרויקט הראשונים (רחוב הראשונים, בדרום מזרח ויצמן) משופע בדירות חדשות, וחלקן עומד למכירה (לא בקיאה בשוק השכירויות) שמענו טובות גם על פרויקט סביוני הכפר, ליד ב"הח מאיר, אם כי ראינו דירה בפרויקט סמוך- משהו עם "רום"- ולא נפלנו (מטרז' קטן, חלוקה פנימית צפופה) אגב, לענין הדרים- שמעתי שבקרוב יתחילו לעבוד על הפארק, שאמור להיות קרוב להדרים, השאלה מתי יסתיימו העבודות. יש לי מכרה שגרה בשכונה עם שני ילדים, ומאד מרוצה. על פניו, לא נראה לי בעייתי למצוא דירה בדרישות שציינת. חכי לאפריל, אולי לקראת הקיץ תחול תזוזה.

../images/Emo219.gif../images/Emo18.gif

ראשית, ברוכים הבאים לכפר-סבא - המקום הכי טוב (לדעתי) באזור השרון. אני מציע לכם להזהר מאזור הדרים. אמנם השטחים הירוקים רבים, אמנם רוב האוכלוסיה צעירה - אך המרחק ממרכז העיר עצום (לפחות חצי שעה הליכה לקניון). שלא נדבר על בתי הספר שגם הם רחוקים מאוד מהאזור - קחו את זה לתשומת לבכם.

למעלה