שלום לכולם......

דרור22

New member
שלום לכולם......

קודם כל מזל טוב והמון ברכות ואיחולים על הפורום החדש..... (וזו פעם שניה שאני כותב את ההודעה- עכשיו קצת מעוצבן כי היא היתה ארוכה) בקשר לאנשים המבקרים בפורום- זה היה נחמד אם תציגו את עצמכם (כן... כן.. גם אתה מנהלנו החביב שאני משתוקק להכיר גם כן) ויש לי עצה לכ המטלבטים - אם להשאיר הודעה או לא - תעשו את זה מבחינתי הפורום (גאווה בזמנו) עזר לי מאוד ואני מקווה שכמו שהחברים שם הקשיבו לי אני יהיה מסוגל להקשיב לכם - אז תשאירו הודעה זה רק עוזר.... בקשר למערכת החינוך, אני בבית ספרי לא נתקלתי באיזו שהיא הומופוביה גלויה לעיין אך יחד עם זאת אנני אף פעם ניסיתי להיכנס למערכת כהומו אלה כתלמיד, כמו כן אני בטוח שיש שם הומופוביה מטיילת לה במסדרונות... אנחנו חייבים לזכור שבמקרה של הומופוביה גלויה מאוד - יש לנו את הכלים להתמודדות איתה ואפילו יכולים להישאר אננונימים ואני יודע עד כמה זה חשוב- מכתב להנהלה הבכירה - במקרה של רשת, או פניה ישירה לאגודה ואני בטוח ששם יגישו לכם עזרה בשמחה, הנה מקרה שרלוונטי מאוד והוא נמצא בכתבה הזאת תקראו ותהנו.... בנוסף אני מאמין שקצת יותר השקעה בנושא מצד מערכת החינוך או ההנהלה, יכולה לחולל שינוי- ויכולה להמציא דרכים להתמודדות עם הומופוביה - כמובן שזה צריך להעשות כשההנהלה בכלליותה מאמינה בשיווין ולא הומופובית בעצמה. שלכם, דרור

למעלה