שלום לכולם

system Rulz

New member
שלום לכולם

הייתי בפורום הזה בתחילת דרכו אז הכינוי שלי הייה hbk rulz 4 life אבל בגלל רמת הדיון הנמוכה שהייתה פה עזבתי ועכשיו אחרי חודש וחצי חזרתי ומה אני אגיד לכם פורום שונה לגמרי הדיונים פה ממש מעניינים וזה נהייה אחלה פורום

t-man

New member
קודם כל ברוך הבא לפורום ../images/Emo6.gif

אני כבר הבנתי שאתה לא יכול לפרגן כראוי וממשפט הראשון שכתבת כאן מאז שחזרת היה רק ליכלוך ועקיצות,הפורום הזה הפך להיות פורום רציני ועלה לרמה גבוהה
אני חושב שאנשים הפסיקו לריב אחד אם השני והתחילו להעבוד יחד. אני מכיר ומעריך את הידע של גרי,רפי וזוהר-שלא יהיה שום ספק ויותר מזה אני חושב שלנו(למנהלי הפורום) לא היתה בעיה לפרסם קישור לפורום בדף הקישורים שלנו, אבל אני יודע במאה אחוז שהרבה אנשים מפורום השני באים לכאן והרבה כך שאם אתה חושב שתבוא לכאן רק כדי לצחוק ולהעליב אנשים-אתה טועה אני לא יתן שפורום יחזור צעד אחורה!!!! יכול להיות שלפעמיים אני עקשן או עצבני אבל אין בן אדם בפורום שלא ניסיתי לעזור לו או באינפורמציה או תמונות ,אני מכבד כל אחד ואחד בפורום(אוהב אותך בן
),ואף אחד לא יכול להגיד שאני מחקתי או צנזרתי הודאה שלו רק בגלל שהיא לא מצא חן בעניי או שלא הסכמתי איתה (חילוקי דעות הם דבר מבורך)כך שלא לעולם לא ניצלתי את המעמד כמנהל הפורום ואני ימשיך לעזור לאנשים כאן
אני תמיד רוצה שיהיו חברים חדשים בפורום ואני מאחל לך ברכית ברוך הבא T-MAN

system Rulz

New member
אני בהחלט

לא בא לצחוק כאן על אף אחד תאמין לי שאם מישהו יבקש עזרה או ישאל שאלה אני אענה לו בלי שום בעייה ואני דווקא כן יכול לפרגן אולי לא שמת לב אבל כתבתי שהפורום השתפר מאוד ורמת הדיון שלו עלתה הרבה מאוד מדרגות מאז הפעם האחרונה שביקרתי פה.

למעלה