שלום לכולם

שלום לכולם

בעידודה ובהכוונתה של מנהלת הפורום דפנה, רציתי לשתף אלתכם במקרה עצוב שנחשפתי אליו לפני מספר חודשים. ראיתי תוכנית טלוויזיה שבה התראיין אב שכול ודיבר על בתו טל ז"ל. טל היתה בת שבע עשרה ותשעה חודשים כאשר נהרגה בפיגוע באוטובוס בחיפה. בחודש הבא ימלאו ארבע שנים להרצחה. בתוכנית האב סיפר עד כמה חשוב לו להשאיר את דכר טל בתודעתם של אנשים. הוא גם פרסם את כתובת האתר שלה. נכנסתי לאתר וגילתי עולם... מאז-- אני מדי פעם יוצרת קשר עם האב ומתעדכנת בשלומו. אני מציעה לכולכם להכיר את האתר ולחתום בספר האורחים. בנוסף אני מצרפת קובץ ובו בקשתו של האב. אנא קראו את דבריו ועשו מאמץ להיענות לבקשתו או לפחות לחתום בספר האורחים- כתובת האתר מפורסמת בסוף ההודעה וכן גם בקובץ המצורף . מדברי האב- רון: חברים יקרים שלום בחודש מרץ השנה נציין 4 שנים מאז טל נהרגה. כידוע טל אהבה מאוד גמלים, וביומנה מצאנו את הגמל שמופיע על גבי המדבקות וכן על גבי דפי המזכרים לזכרה. רצ"ב למכתבי זה תמצאו קובץ ובו הגמל שטל ציירה. ב"צבע לטל גמל" – מטרתי שעוד אנשים יחשפו לטל בתי. אודה לכם אם תסיימו את הציור שטל לא סיימה ותצבעו או תוסיפו לו כל אלמנט אומנותי אחר. להזכירכם טל הייתה בחורה מאוד יצירתית דינאמית ולא שגרתית. את התוצרים שלכם אנא שילחו אלי במייל לכתובת: [email protected] או שילחו לכתובתי: רון קרמן שדרות המגינים 33 חיפה 33265 ואני אסרוק את הציורים ואציג אותם באתר של טל. www.Tal-Smile.com אתם מוזמני להשתתף ולצבוע לטל גמל. אודה לכם אם תוכלו להעביר מכתבי זה לכמה ויותר מחבריכם. תודה עבור שיתוף הפעולה רון קרמן אבא של טל Ron Kehrmann As long as one is remembered she is still alive www.Tal-Smile.com קובץ מצורף. תודה לכולכם.

dafgol

New member
הנה הקישור לאתר ../images/Emo16.gif

לזכרה של טל
ענקית על השיתוף

לולי72

New member
ומוסיפה, באותו פיגע נהרגה עוד מישהי

בת של בת דודה של חמי, בחורה מקסימה בת 17 גם, שמה סמדר, את ההודעה על מותה קיבלנו ביום הפיגוע בסביבות חצות, אני הייתי אז בחודש שמיני עם יובל, והבחורה הזו, סמדר, הייתה בחורה מתוקה, מקסימה, מוכשרת מאוד, למדה ציור ולרוע מזלה, עמדה מאחורי המחבל הנפשע. סמדר שנה לפני זה הייתה בחתונה שלנו ורקדה ושמחה, והייתה מאושרת מאוד. בסוף החודש תערך אזכרה במלאת 4 שנים למותה.

S r 35

New member
WOW ריגשת אותי

גם אני, לצערי, מכירה קורבן של אותו פיגוע נורא. נכד של השכנים שלי, אסף צור ז"ל בן 16 (נדמה לי) במותו. הסבא – השכן שלי, נהג לאסוף את הנכדים מבתי הספר באוטו. באותו יום הוא לא עשה את זה והנכד נהרג. מובן שהוא לא היה אשם, אבל הסבא אוכל את עצמו עד היום ומאשים את עצמו במה שקרה. עצוב לראות איך הבן-אדם דעך וכבה מול עינינו. הוא הפך לשבר כלי מאז המקרה – או האסון, כפי שהוא בוחר לכנות אותו. למשפחה נולד תינוק חדש מאז. הסב נהג עד לא מזמן באוטו שאל השמשה האחורית שלו הודבק סטיקר עם תמונתו של אסף. היום הוא כבר לא נוהג והוא העביר את האוטו לילדים. אגב – את זכרו של אסף מנציחים במזכרות מהעולם שאנשים מוזמנים להניח על קברו. החלום שלו היה לטייל בעולם וכך המשפחה מגשימה לו את החלום – הייתה על כך ידיעה בעיתון לא מזמן. עצוב .
יהי זכרם של קורבנות הפיגוע הזה, ובכלל, ברוך

מאוד מרגש לשמוע את הסיפורים...

אני מאוד מבקשת מכם להיכנס לאתר ולכתוב בספר המבקרים. זהו דבר קטן ולנותרים מאחור- חשוב ביותר. לתשומת ליבכם. תודה לכל מי שמוכן לעשות מאמץ.

dafgol

New member
שושו כתבתי כמה פעמים

וזה נתן הודעת שגיאה אחרי שבוחרים נר זכרון. קראתי באתר, ראיתי את הסרטון שלחתי לכל מכותביי את הקישור. בכיתי כל כך.....4 שנים אחרי וזה לא נתפס בכלל...

למעלה