שלום לכולם...

sharon yuv

New member
שלום לכולם...

אני מעוניינת להתחיל שיעורי פילאטיס. יש ככ הרבה מכונים שעוסקים בזה שאני כבר ממש מתבלבלת אז יש לי כמה שאלות שאולי אתם, היותר וותיקים בעסק, תוכלו לענות לי... * האם הבדלי מחירים משמעותיים אומרים שהמכון שיותר זול הוא פחות מקצועי? * לפי מה אני אמורה לבחור מכון שמתאים לי? * מה ההבדל בין פילאטיס מכשירים למזרון (בדרגת הקושי) ומה עדיף יותר? * איזה מכונים אתם באופן אישי ממליצים לי? סליחה אם השאלות מעצבנות, בבקשה HELP ME..... תודה רבה רבה

p u s h u p

New member
שאלות חשובות

ממליץ להציץ בלינק הבא: פילאטיס, בעיקר בכתבה "בחירת כיתת ..." ו"שיטת אימון מקיפה". בנוסף מלבד מחיר השיעור מומלץ לבדוק מהי הכשרתו של המורה ואיפה רכש אותה. גם וותק הוא קרטריון חשוב. כדי לבחור מועדון את מוזמנת להציץ באינדקס:http://www.pushup.co.il/board.asp|

טלי93

New member
איפה להתאמן?

שלום שרון, אכן היום ההיצע גדול ואני חושבת שזה אך טוב למתאמן המעוניין לבחור מבין מכלול האפשרויות. המחירים פחות או יותר זהים ברמתם, ואין קשר בין מחיר למקצוענות- זהו בדרכ סוג של דרישה-כפייה של השוק. פילאטיס רצפה הינו רק מרכיב מסוים מכלל השיטה, כך שכאשר את מתאמנת ברצפה- יש דברים שאת מפספסת שיש במכשירים. אני מציעה להתנסות ב-2-3 מכונים שהמליצו לך עליהם. בכל מקרה, נסי אצלינו ברשת www.pilates.co.il אולי ייענה לפנטזיות שלך... בברכה אורלי אורן מדרור רז

למעלה