שלום לכולם!

שלום לכולם!

רציתי לדעת מה דעתכם לגבי פתיחת פורום שיעסוק בסוגיית האיום האיראני? אפשר יהיה לקרוא לפורום ``נקודת האל חזור`` או ``סוגיית איראן`` או ``האיום האיראני`` וכו`. הצעתי את הרעיון להנהלת תפוז במסר אישי והם לא שללו את הרעיון, אך הם השיבו לי גם שעד שלא יימצא מועמד לגיטימי לניהול הפורום המדובר, אין על מה לדון. יש המון פוטנציאל לפורום שכזה ואני חושב שהוא בהחלט עשוי להיות פעיל עד פעיל מאוד. אני יודע מה אתם חושבים: 1. אז למה אתה לא רוצה לנהל אותו? 2. אפשר לדבר על הנושא בפורומים כגון זה, וכו`. אז דבר ראשון, אני הגיתי את הרעיון, אך אין באפשרותי לנהל פורום כזה או אחר מהסיבה הפשוטה שאני גולש דרך סלולרי במרבית הזמן. דבר שני, אני באמת חושב שיש צורך בפורום כזה, כי עתיד קיומה של מדינת ישראל בהחלט שווה התייחסות מלאה ובפורומים כגון זה וכו` הנושא עלול להידחק לשוליים וחבל. אם פותחים פורומים מטופשים כמו פורום ``יהודה לוי``, אז פורום שעוסק באיום האיראני בהחלט ראוי לבמה משלו! רציתי לדעת מה דעתכם על פורום שכזה והאם אתם רואים את עצמכם לוקחים בו חלק פעיל במידה כזו או אחרת? האם יש גולש מספיק רציני ואחראי שמוכן לתפוס יוזמה ולהציע את עצמו למועמדות לניהול? אתם רשאים לפנות אליי במסרים אישיים אם זה יותר נוח לכם. אנא הגיבו לשירשור זה, כי כוונותיי רציניות וטובות ואודה לכם על התייחסות.

למעלה