שלום לכולם

slightly

New member
שלום לכולם

אני סכרתית "חדשה" - גילו אצלי את המחלה רק לפני שבוע, אבל אני כנראה מסתובבת עם זה כבר כמה חודשים. אני מטופלת בגלוקופאז´ ודיאטה. עדיין קשה לי קצת לעכל את העובדה, אז אשמח לקבל חיזוקים וטיפים (אם יש). תודה מראש...

"ברוכה הבאה"???? ../images/Emo4.gif

כמובן שלא אגיד לך ברוכה הבאה למועדון,אבל רק שתדעי,שאנו כן חבר´ה אקסלוסיבים,ואיכותיים. מצטער לשמוע על הגילוי של הסכרת ממש עכשיו.זה לא נעים,ולא משנה מה גילך. לי למשל,גילו את הסכרת בגיל 17 וחצי.ואני זוכר,שהייתי קצת בדאון בגלל זה,אבל לא ליותר מדי זמן. את יכולה לסמוך על הרפואה והטכנולוגיה כיום,שיאפשרו לך לחיות חיים נורמאליים לחלוטין. רק תגידי תודה,שלא גילו לך את הסכרת בזמנים קדומים.... סתם לידע כללי,סכרת בלטינית נקראת "דיאבטיס מליטוס",כלומר:השתן המתוק. (אינדיקציה לאיך גילו בזמנים עברו את המחלה...
). מקווה שלא תתבעאסי בגלל המחלה,ושתמשיכי לחיות את חייך כרגיל. סקיפיו אפריקאנוס

היי SLIGHTLY ברוכה הבאה...

אני בהחלט מסכימה אם סקיפיו בקשר לטכנולוגיה ולרפואה המודרנית כיום! הטיפ הכי טוב שלדעתי אני יכולה לתת לך במשך 9 השנים שלי בתור חולת סוכרת זה לדעת לקבל את עצמך כמו שאת (או כמו שרשמת "לעקל" את זה) לדעת להתגבר על כל המיכשולים גם אם זה לפעמים מאוד קשה... רק שתידעי שאת לא לבד, תמיד תוכלי לבוא לפה ולראות...
!!!!!!! אני מקווה שתישארי איתנו. הרבה בריאות,

slightly

New member
תודה גם לך חן

יש לך פורום מאד נחמד ממה שהספקתי להתרשם. האם יש כאן גם אנשים עם סוכרת מבוגרים (טייפ 2) ? אני בהחלט מתכוונת להישאר איתכם-איתנו. תודה על קבלת הפנים

slightly

New member
טרי טרי

אני בת 35, וגילינו את הסוכרת לפני שבוע, אבל זה כנראה כבר כמה חודשים.

שבוע????

אני זוכרת שהיה לי שבוע סוכרת עוד הייתי בבית חולים... בכל מקרה אני מאחלת לך הרבה בריאות, שיהיו לך טיפולים קלים וקחי את החיים בקלות...

elad2040

New member
הי!

לי יש סוכרת סוג 1, אבל לאבי יש סוכרת סוג 2, כך שאני מכיר את הבעיות מקרוב. ברוכה הבאה.

slightly

New member
חן חן סקיפיו../images/Emo24.gif

תודה על קבלת הפנים. האמת היא שאני כן קצת מבואעסת מהגילוי, כי אני מכירה את המחלה מהצד השני - מהצד המטפל. (במקצועי אני אחות). כרגע מניחים שמדובר בסוכרת טייפ 2 (אני בת 35), אבל נהיה בטוחים רק כשתגענה תוצאות הבדיקות הספציפיות. בקשר ללחיות כרגיל...אם לעשות מסננת מהאצבעות ולכרסם קולורבי כל היום זה רגיל, אז יופי
אני יודעת שאני נשמעת קוטרית, אבל אני עדיין בשלבי ההסתגלות וזה יעבור לי.

תיראי, זה חלק מזה...

אני יודעת שזה מבאס לפעמים אבל צריך לחיות עם זה... ועם הדקירות כואבות לך יש מכשיר חדש שהדקירה נעשית בזרועות וברגליים, אני אישית ניסיתי את זה וזה ממש אחלה ולא מרגישים כלום!!! בהצלחה,

slightly

New member
הדקירות לא כואבות

קניתי מכשיר אקיוטרנד עם דוקרן סופטקליקס, וזה בכלל לא נורא. אשמח ללמוד מהנסיון הרב שצברת כי כידוע אין לזה תחליף.

אני מאוד אשמח...

לשתף אותך. וחוץ מזה שכחתי לציין שיש הרבה חומר לקריאה במאמרים ויש גם הרבה קישורים...

איליקו

New member
את נשמעת חזקה...

ל-Slightly שלום, התקופה הראשונה היא הכי קשה. דרוש זמן להסתגלות. זה לוקח כמה חודשים אבל את נשמעת לי בחורה חזקה ובטוח שתעברי את זה. אל תקחי את זה קשה מדי, יש דברים הרבה יותר גרועים בחיים. את תתגברי וזה יהיה חלק ממך. דרך אגב, אני Type 2, אז אם תצטרכי יעוץ אשמח לעזור. איליקו

slightly

New member
תודה איליקו

תודה לך על התמיכה. אולי אני אנג´ס לך מעט בתקופה הראשונה ואני מתנצלת מראש. לאט לאט אני מבינה שאין לי ברירה וזה מה יש, כמו שאומרים. אתה צודק, יכול היה להיות הרבה יותר גרוע... שוב תודה slightly

אקווה

New member
היי לך

גם אח שלי קיבל את המחלה בערך הגיל שלך, והוא עדיין מאובחן כחולה בסכרת סוג 2, ומטופל בכדורים, אז יכול להיות שחסכת לפחות את עניין הזריקות...:) בכל מקרה אני גם "מברכת" אותך על הצטרפותך לפורום, וכוחת סכרת סוג 1 - אנסה לעזור כמה שרק אוכל... בהצלחה! אקווה

למעלה