שלום לכולן, הצטרפתי היום!

zehaviti2

New member
שלום לכולן, הצטרפתי היום!

יש בפי אף בשורה משמחת, גיסתי, סיגי (קאופמן) בוסקילה ילדה היום בשעה 9 לערך בן זכר ובלונדיני בלידה טבעית ונהדרת בעפולה. אנחנו ממש מתרגשים לבואו של הבונבון הביתה. נשתמע זהבית

LANIT1

New member
הי זהבית , מזל טוב לך... את מכאן?

ספרי על עצמך.. ברוך בואך לפורום מגדל העמק.. נחמד וחמים כאן בכל מקרה.... מאיזה בוסקילה את .. אתם משפחה גדולה לא.. של עופרה , או רוחה? אורן? אז מזל טוב מזל טוב לסיגי גיסתך , זה כייף שיש בונבון חמוד בבית , ממלא את הבית.. ולך מזל טוב להצטרפותך , שתהיה לך שהות נעימה. בייי אניטה

zehaviti2

New member
היי אניטה, תודה על האיחולים

אני לא מכאן במקור, אני מת"א, אבל בעלי הוא מכאן. אנחנו לא בוסקילה אלא קאופמן, גיסתי התחתנה עם בוסקילה שהוא מקרית שמונה אבל יש לו דיי הרבה מספחה גם במגדל והעמק. אני שכנה של דפנה ועדן. נח"צ ד'. תודה על האיחולים, נשתמע.

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

dafgol

New member
רגע משפשפת עיניים לראות שזו את ../images/Emo6.gif

להולדת האחיין החדש ו
להורים המאושרים וכל המשפחה
רק אתמול עדן שאלה אותך אם סיגי כבר ילדה.......עדן ממש מכשפה
היא קלעה גם עם הלידה של לירון
( טוב עדן בקורס עכשיו....היא לא תכשף אותי בשעה הקרובה
) זהבית , שמחה לראות אותך פה
והמון
לכל המשפחה.
דפנה

עשית את זה בסוף!../images/Emo24.gif

דפנה עזרתי לה לגלות איפה הפורום נמצא.
אז ברוכה הבאה ותתחילי לשתף ולהשתתף.זהו אין ברירה. גם לבוא למפגשים
אז מה שלום סיגי והקטן? נסגר משהו עם שם? מה משקל ושאר הפרטים הידועים לך. דרך אגב אם היא ילדה עם אפידורל זה לא לידה טבעית. אבל העיקר שהכל בסדר.
ות לבובה שלך

zehaviti2

New member
אלה, שירז אושרי ולירון

אז..זהו! ראיתי אותו אתמול, הוא ממש פיצי; הוא נולד 2200 בערך. סיגי בסדר, יש 2 תפרים שיעברו בקרוב, קשה לשבת. כן, היא ילדה עם אפידורל....בשבילי כל לידה שהיא לא קיסרית - היא טבעית....!

2200 לא 3200 לא בילבלת?

איזה שבוע בסוף היא ילדה? ילד הבא שלך אמרתי חייב להיות חוויה המתקנת!

zehaviti2

New member
הוא נולד 2500

עכשיו הוא ירד את העשרה האחוז הרגילים. יש לו 11 בילירובין אז לא משחררים אותו כי גם הוא קטן מבחינת המשקל. מסכנה, היא מזה רוצה הביתה.... היא ילדה בשבוע 41. אני בכביסות של הבגדים של הבונבון. אוף, אני שונאת כביסה.

הפילו עליך את התיק של הכביסות?

טוף נהני לך
וואלה הוא באמת נולד פיצי לשבוע הזה..העיקר שיהיה בריא ויצא הביתה. אמרו מתי?

zehaviti2

New member
כו, דפנה, בדיוק באותו יום

הוא נולד. כלומר, נפגשנו בערב ואז בשלוש לפנות בוקר היא כבר הייתה בבי"ח. כל הכבוד לעדן. תודה על האיחולים ואולי ניפגש גם, נאי מתכוונת, שלא רק בגינה הקטנה והמסריחה בשכונה. זהבית

הודעה לכל הבנות כאן (אלה שבהריון)

עכשיו זה רשמי, - 4, כן כן, 4 !!! בנות שאני אמרתי שהן ילדו (אצל סיגי לא הייתה לי כוונה, זה קרה בלי כוונה). אז למי שרוצה לדעת מתי היא תלד - אני המקבילה של אודי - אבל רק בנוגע למתי יולדות. ולגבי - אני אלד מתי שהוא בשנת 2007, או בשנת 2008, או בשנת 2009.....

zehaviti2

New member
לא הבנתי מזה 4?

חשבתי בהתחלה שאת בשבוע רביעי ושמחתי כל כך. אני מאחלת לך הצלחה.

frige

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gifל../images/Emo82.gif המקסים

שלנו. מזל טוב על האחיין החדש. בהצלחה. שרית

zehaviti2

New member
האמת...

אני לא כל כך משתמשת במסנג'ר וגם מי שכן מצורף הם החברים הכי טובים שלי ובני משפחה. SORRY אני לא מתכוונת לפגוע. זהבית

למעלה