שלום לכל חברי הפורום. שאלה קטנה

redrider

New member
שלום לכל חברי הפורום. שאלה קטנה

שלום לכולם בשעה טובה ואחרי כמה חודשים טובים של המתנה לעונה החמה אני מצטרף לקהילת הציידים
. אני אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי את כל נושא הרישוי. חבר אחד אמר לי שצריך להוציא רשיון ציד. מצד שני שמעתי ממקור אחר שכל נושא הציד בצלילה אסור בהחלט. שמישהו בבקשה יסביר לי

redrider

New member
אתמול הייתי בחוף קאמל

המים היו מצויינים. צללתי לעומק של 6-7 מטר. הסנפירים החדשים שלי cressi 3000 מפלצות באורך 95ס"מ. אני לא רגיל למאמץ הזה ואחרי חצי שעה בקושי חזרתי לחוף עם כפות רגליים מתות (כושר כושר כושר). מחר אני חוזר לעוד נגלה.

ובשביל לדוג חוף קאמל אינו הכתובת

אתה צריך להכנס למים באזורים בהם יש ריפים מתחת למים

redrider

New member
קודם כל תודה על התגובה

אני לא תיארתי לעצמי שחוף קאמל יהיה מקום טוב. אם כי אני אשמח לקבל טיפ לגבי מקום טוב באיזור חיפה. אין לי כל כוח לנסוע רחוק מדיי

לא יודע מי זה שמטעה אותך כך

אבל יש חוק בארץ ויש צורך ברשיון לדייג בצלילה חופשית אולי אין אכיפה מספקת של החוק ואתה יכול לדוג בצלילה חופשית שניפ ללא רשיון עד שיתפסוך באותה מידה תפסו לפני חצי שנה גבר בן שישים שנהג עשרים שנה ללא רישיון נהיגה אז מפה אתה תחליט אם בשביל מאה וקצת שקלים שווה לך לעבור על החוק ולהסתכן בקנס משמעותי אז לשאלתך השניה דייג בצלילהצ חופשית אינו אסור, הוא מותר ונדרש רישיון לשם כך מה שאסור בתכלית הוא דייג בצלילת מיכלים

brotal

New member
אני לא רוצה להישמע עבריין אבל..

דוגרי לא אוכפים את החוק הזה. בתכלס אני מצדיק אותו! אבל אם לא אוכפים אותו אז אין טעם.. למה לי לשלם כסף, ועוד חתיכת קנס שכזה, כשחוק כזה לא יעיל במילא לא משנה כלום.. אני רישיון לא עשיתי. ועד שלא יתחילו לאכוף את זה אני לא רואה טעם לעשות..

למעלה