שלום לכם. ייעוץ בהתקנת עידן פלוס

יש לי טלויזיה לא חכמה אך חדשה. לפני שאני מזמינה טכנאי (לפני כמה שנים טכנאי עבד עלי. הקליטה לא היתה טובה)

האם אוכל להרכיב בעצמי. האם יש חלקים שעלי לקנות

והאם יש בטחון שהקליטה טובה.

הרבה תודה

דיברגנט חדש

Well-known member
יש לי טלויזיה לא חכמה אך חדשה. לפני שאני מזמינה טכנאי (לפני כמה שנים טכנאי עבד עלי. הקליטה לא היתה טובה)

הרבה תודה
אין ביטחון שהקליטה טובה, זה תלוי מקום.
אם זה לא מותקן בתוך ה-TV שלך, את צריכה לקנות את הממיר של עידן פלוס שהוא בעבר עלה 200 ש"ח.

ruven7

Active member

הרבה תודה
כמי שיש לו עידן פלוס לא הספיקה לי האנטנה הקטנה (בגודל עיפרון) שבאה עם הערכה.לפעמים צריך את הגדולה יותר,עניין של בערך 70 שקל.תלוי מקום ומרחק מהמשדר הקרוב.להרכיב דרך חיבור HDMI ממש פשוט.

כמי שיש לו עידן פלוס לא הספיקה לי האנטנה הקטנה (בגודל עיפרון) שבאה עם הערכה.לפעמים צריך את הגדולה יותר,עניין של בערך 70 שקל.תלוי מקום ומרחק מהמשדר הקרוב.להרכיב דרך חיבור HDMI ממש פשוט.
ראובן תודה. (חח גודל עפרון) למה לא התקנת סטרימר

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מה שקצת מפתיע אותי, זה שהיום קיים חוק שאוסר לייבא מכשירי טלוויזיה ללא DVBT-2. מעניין מי ייבא את המקלט שרכשת ומתי. אבל בעיקרון, ישנם ממירי DVBT-2 טובים ויונדאי הוא ביניהם. בכל מקרה, במרבית המקרים, הממיר לא יפעל כראוי ללא אנטנה שנמכרת כתוסף. יש גם אנטנות מוגברות, ורק ניסיון ילמד האם יש צורך באנטנה ובאיזו. ואגב, נושא האנטנה חיוני גם אם המקלט כן מכיל בתוכו מקלט לעידן פלוס.

תודה לכולכם. משה, קניתי אותה לפני כמה חודשים באייבורי. MAG. היבואן הוא אמטל. יש עדיין כמובן אחריות

מה אתה מציע לי לעשות

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אז את רואה שלא תמיד הזול ביותר היא גם המשתלם ביותר. אם כעת את זקוקה לעידן פלוס, את תצטרכי להוסיף כסף כדי לרכוש את הממיר. אז נשאלת השאלה מה עדיף...
לשלם ברכישה עוד 200-300 ש"ח ולרכוש מכשיר שמכיל DVBT-2 מובנה, או לשלם קצת פחות ולרכוש את הממיר כחלק נפרד?
והנה, מחיר התוסף מתוצרת יונדאי הוא כ-140 ש"ח. לא נורא, אם את רוכשת אותו בסניף עצמו. אם את מזמינה, תשלמי עוד 25 ש"ח עבור המשלוחה. ההתקנה לא מסובכת, ויש הוראות בעברית. אבל אם בכל זאת תזדקקי לטכנאי, זה כבר עלול להכפיל לך את המחיר. ואם תזדקקי גם לאנטנה מוגברת, זה בכלל יקפיץ את המחיר, אמה מה? אם אין באזור שלך קליטה מספיק טובה, גם כשהתוסף מובנה בטלוויזיה, את תצטרכי את האנטנה. https://www.ivory.co.il/catalog.php...6gWYpZ-TyanNE6bdSkoavdXh-ewSH9bsaAkneEALw_wcB
ואנטנה מוגברת... לא מצאתי הרבה אפשרויות והנה אחת https://www.netoneto.co.il/product/אנטנה-מוגברת-לעידן--מבית-lexus-דגם-bt360

ladybug4NLP

Active member
בשביל להפעיל עידן לוס הייתי קונה סטרימר ומרכיבה עליו את התוכנה וזהו
הסטרימר (שיופעל בוי-פיי יהפך את הטלויזיה לטלויזיה חכמה ואז ניתן לעשות עוד המום דברים אתה
כולל התקנת NETFLIX וצפיה באין ספור תוכניות עבור 40 ש"ח או פשוט צפיה של סדרות וסרטים ישירות ברשת.
בשביל זה צריך קצת הבנה ורצון

אם תקנה סטרימר חייבים לוודא שניתן להתקין עליו נטפליקס. לא על כל סטרימר אפשר משום מה

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
בשביל להפעיל עידן לוס הייתי קונה סטרימר ומרכיבה עליו את התוכנה וזהו
הסטרימר (שיופעל בוי-פיי יהפך את הטלויזיה לטלויזיה חכמה ואז ניתן לעשות עוד המום דברים אתה
כולל התקנת NETFLIX וצפיה באין ספור תוכניות עבור 40 ש"ח או פשוט צפיה של סדרות וסרטים ישירות ברשת.
בשביל זה צריך קצת הבנה ורצון

אם תקנה סטרימר חייבים לוודא שניתן להתקין עליו נטפליקס. לא על כל סטרימר אפשר משום מה
זה יעשה את העבודה אבל צריך לדעת להפעיל אותו. https://www.gomobile.co.il/items/20...NlxfifRa75XqWqAPfFAmX3FJHFTbLgGQaAoWgEALw_wcB

נערך לאחרונה ב:
מודה לכולכם. אמנם אני לא אדם טכני אך.נראה פשוט להתקנה. האם צריך כבל מהאיטרנט לטלויזיה

דיברגנט חדש

Well-known member
מודה לכולכם. אמנם אני לא אדם טכני אך.נראה פשוט להתקנה. האם צריך כבל מהאיטרנט לטלויזיה
אם זה רק בשביל עידן פלוס אין צורך באניטרנט, אך אם זה גם לצרכים אחרים, כמו נטפליקס, צריך שיהיה לך חיבור לאינטרנט, רצוי מהמחשב שאליו אתה מחבר את מסך ה-TV ולא ישירות לTV אלא אם כן, אתה משתמש ב-TV חכמה שהמחשב מובנה בתוכה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לא. למכשיר מתחברת אנטנה קטנה שמסופקת איתו (בתקווה שתספיק) ויש 2 סוגי כבלים שמאפשרים חיבור לטלוויזיה. בוחרים באחד מהם ומתחברים. לאחר מכן, יש לבצע סריקת ערוצים ואז זה פועל. קיים דף הוראות ועם מעט חוש טכני אפשר לבצע את כל הפעולות.
לעומת זאת, אם תבחרי בסטרימר היותר מתוחכם של שאיומי, שם צריך וואי פיי ושם באמת צריך "לדעת קצת יותר" כדי לתפעל אותו בפעם הראשונה.

ruven7

Active member
עידן פלוס אינו זקוק לאינטרנט כלל.
כדי להפוך טלוויזיה רגילה לחכמה אפשר לרכוש סטרימר ולחבר אותה דרכו לראוטר,פעולה פשוטה בתכלית.
כאמור, לא קשור לעידן פלוס.

ladybug4NLP

Active member
אם יש סטרימר או עידן לא צריך בכלל להתחבר למחשב. חבל על הכח שאחד גוזל מהשני.
ומה החלטת לקנות, סטרימר או עידן פלוס? סטרימר לא צריך כלום חוץ מחיבור לטלויזיה ועידן צריך גם חיבור וגם אנטנה חיצונית קטנה

אישית הייתי הולכת על סטרימר. עולם אחר

ladybug4NLP

Active member
כנראה שאתה לא משתמש בסטרימר.
סטרימר עובד על WI-FI אז קודם כל הוא קולט ומשדר את כל מה שיש ברשת או באפליקציה.
כדי לראות חייבים לחבר אותו לטלויזיה כדי לסטרימר אין מסך.
קאפיש?
לחבר טלויזיה למחשב רק אם רוצים לראות דברים המוקלטים במחשב

ruven7

Active member
כנראה שאתה לא משתמש בסטרימר.
סטרימר עובד על WI-FI אז קודם כל הוא קולט ומשדר את כל מה שיש ברשת או באפליקציה.
כדי לראות חייבים לחבר אותו לטלויזיה כדי לסטרימר אין מסך.
קאפיש?
לחבר טלויזיה למחשב רק אם רוצים לראות דברים המוקלטים במחשב
אפשר ועדיף כבל רשת.

תודה לשניכם. מכיוון שאני לא ממש מתמצאת, לא יודעת אם עידן פלוס או סטרימר. לאחר ההסבר של ליידי אלך כמובן על סטימר השאלה אם.ניתן להקליט ואם צריך כבל בין המחשב לטלויזיה

למעלה