שלום לכם, פורום כלבבי!...

Mירב

New member
שלום לכם, פורום כלבבי!...../images/Emo41.gif

ברכות על הרעיון (גם אני מקבלת עדיין נזיפות על השוקולד...) אז רציתי לספר לכם שאתמול קניתי שוקולד-מנטה מריר פרה\של עלית מ-ע-ו-ל-ה כתוב עליו מהדורת קיץ אבל אני פעם ראשונה ראיתי אותו אתמול!? חוצמזה לדעתי בכלל בארץ שוק השוקולד לוקה בחסר בכל הנוגע לשוקולד-מנטה מישהוא מכיר אולי מדרום-אפריקה "MINT CRISP"?? אח,אח,אח...

ליאן.

New member
נזיפות על השוקולד??

מי מעז לנזוף בך בגלל שוקולד?? אם זה המצב, נגרם לך עוול נורא.. לגבי שוקולד-מנטה של עלית (זה שנגמר אצלנו מאוד מהר בבית..) הוא ממש לא חידוש, אבל באמת לא רע.. את שוקולד ה "MINT CRISP" אינני מכירה, סורי.. אך גיליתי שהוא מיוצר על ידי חברה בריטית הנקראת "Cadburys" ומכיל חתיכות דבש..

ffiendd

New member
אוףטופיק...!

אני וחברה שילי יורדות להריח בראוניז בקומה הראשונה של הבניין, אני ישלח גם לכם קצת....=]

Mירב

New member
ליאן......../images/Emo41.gif

פשוט הצטרפתי למי שאמרה בהודעה לפני-כן "ואמא שלי מציקה לי גם היום בגילי לא לאכול כל כך הרבה" או משהו כזה... בכל אופן - לדעתי מי שמונע מעצמו את התענוג הזה הו זה שנגרם לו עוול נורא ובקשר לMINT CRISP....אח מה עשית לי!! בכלל CADBURYS הם אימפריה!!!!!!!
....

Idan91

New member
../images/Emo67.gif

יאק! כשראיתי את הדבר הזה, חטפתי בחילה. גם שוקולד מריר (פוי), וגם מנטה (פוי פוי פוי) בדבר אחד?! בעעעעע

Mירב

New member
אני למשל...../images/Emo41.gif

לא אוהבת סוכריות מנטה תה מנטה ועוד אבל זה.....משהו!!!! לא יאק לא בחילה לא פוי לא בעעעע יאמממי!

למעלה