שלום לכם,פחת לא קופץ בקצר

hornt1

New member
שלום לכם, בדקתי משאבת מים עם מגר, בין פאזה לארקה קיבלתי 0 אום ,בין אפס להארקה קיבלתי 0 אום. כמובן שמבחינתי המשאבה תקולה , חיברתי אותה לשקע הביתי והמשאבה עובדת, הבדיקות שעשיתי: בין פאזה להארקה קיבלתי 230v כלומר ישנה הארקה אבל היא כנראה לא תקינה, השאלה שלי מהו ערך לולאת התקלה שאני צריך לקבל כדי שהפחת יקפוץ? האם אני צריך לקבל התנגדות פחותה מ 766 אום כדי שהפחת יקפוץ?

רשר

Well-known member
מנהל
שלום לכם, בדקתי משאבת מים עם מגר, בין פאזה לארקה קיבלתי 0 אום ,בין אפס להארקה קיבלתי 0 אום. כמובן שמבחינתי המשאבה תקולה , חיברתי אותה לשקע הביתי והמשאבה עובדת, הבדיקות שעשיתי: בין פאזה להארקה קיבלתי 230v כלומר ישנה הארקה אבל היא כנראה לא תקינה, השאלה שלי מהו ערך לולאת התקלה שאני צריך לקבל כדי שהפחת יקפוץ? האם אני צריך לקבל התנגדות פחותה מ 766 אום כדי שהפחת יקפוץ?
איזה מתח הוציא המגר?
להערכתי התקלה במדידה במכשיר או בטעות אנוש,
אפס אום במתח 500VDC משמעו קצר שלא יאפשר עבודה גם כשאין מפסק מגן (פחת) ויחייב ניתוק תוך 5 שניות של המא"ז,
לגבי השאלה השניה - איני מבין לאיזה התנגדות אתה מתכוון- לחצן ניתוק פחת בתקע יורוטסטר מבצע קצר עם נגד 3,3K בין אפס להארקה ויש המתקינים 10K בין פזה והארקה, לכן 800 אום ומטה בוודאי ינתק את הפחת,

hornt1

New member
הבדיקה והמכשיר שלי היו תקינים, בדקתי ב 500vdc , קיבלתי ערך של 0 אום. לאחר התוצאה בדקתי עם אותו מכשיר את המייבש כביסה והמקרר,שם קיבלתי ערכים של 200 מגה אום.

למעלה