שלום לכם... שאלה

שלום לכם... שאלה

מה עושים כשאין כוח, אין כוח לילדים? אין כוח לבעל? ואין שום אפשרות לברוח? מכירים? איך מתגברים על זה שאין מה להעניק? איך מגייסים כוחות?

Kalla

New member
עוזבים את הילדים עם הבעל

והולכים לשטוף את הראש.

מיכל שב

New member
האם יש אפשרות לשלוח את הילדים

לאחר הצהריים? את הגדולים לחברים ואת הקטנות אולי לאבא שלך? את הזמן שיהיה לך הייתי מנצלת כדי לראות מה גורם לך למתח כל כך גדול ולאיבוד האנרגיה ומנסה לבדוק מה עושים כדי "להפטר" מדברים שמטרידים.

פלגיה

New member
קצת מחוץ לנושא הפורום

כי מדובר בסיוע לאם ולא חינוך הילדים. אבל גם סיוע לאם זה דבר מאוד חשוב. "לברוח" לא חייב להיות חודש בהוואי. לברוח יכול להיות גם לשעה או שעתים לחוג נחמד, לבילוי כיפי, למילוי מצברים. אני לפעמים "בורחת" לחדר שלי, לספר או למחשב. חשוב לצאת, כי אדם לא יכול לתת מעצמו כל הזמן, בלי להתמלא לפעמים מחדש. ההתמלאות הזאת היא חשובה - בין אם היא חוג, או לימודים, או טיפול פסיכולוגי או טיול לבד. שווה להשקיע בה. מזה מקבלים אחר כך כוחות

ממליצה לעבור בדיקת הורמונים

לבלוטת התריס. לפעמים תת פעילות או עודף פעילות מרמזים על בעיה בבלוטה. תשמעי, זה לא קל עם 4 ילדים ולכן אני מציעה לך, לאחר שנשללה בעיה בבלוטת התריס, לקחת day off או שניים עם חברה וצאי לבלות לריענון הנפש והנשמה. אולי מישהו מהמשפחה יקח את הילדים עד שעות הערב באחד מימי השבוע וכך גם תוכלי לפנות קצת זמן לעצמך (בלי בישולים! בלי כביסות! זמן לתאיר נטו!). ואני חושבת שחוסר האנרגיות מגיע גם כי החופש הגדול בעיצומו והחום הנוראי המזעזע
. ברגע שהילדים יחזרו, אני מאמינה שיהיה שיפור ברמת האנרגיות והכל יהיה בסיידר

הבעיה שלי ככל הנראה קצת יותר קשה

מהבלוטה... אבל זה לא לכאן. ממשיכים,, ממשיכים... אבל איך גורמים לילדים לא להרגיש בזה שאין לי כוח וסבלנות, איך?

פלגיה

New member
הילדים מרגישים בכל מקרה

ואפשר גם לדבר איתם על זה, ולחשוב יחד על פיתרונות. תתפלאי, אולי הם יעלו דברים חכמים?

ציפי ג

New member
למה לא לתת להם להרגיש?

אני בהחלט אומרת שאין לי כח עכשיו, או שאני צריכה מעט מנוחה. לא מזיק שילדים ידעו שההורים שלהם בני אדם.

galia26

New member
../images/Emo45.gif וגם לפעמים צריך לדעת לבלוע

את ה
... וגם אפשר ללכת שניה להכין ארוחת ערב ממש מושקעת...אני מצאתי ששטיפת כילים וחיתוך ירקות הן פעולות מרגיעות ביותר!!!

למעלה