שלום לכם, שלום לכם, שלום לכם, שלום

frige

New member
שלום לכם, שלום לכם, שלום לכם, שלום

ומה שלומכם ומה שלומכם ומה שלומכם היום? עכשיו חזרנו מההורים שלי, היינו שם בארוחת צהריים. אח שלי היה שם, הילדים שלי השתוללו, היה כיף. חדשות טובות - אח שלי וחברה שלו מתחתנים. איזה יופי, איזה כיף, איזו שמחה. בקרוב יודיעו על תאריך. אפילו מחמאה ענקית קיבלתי מאח שלי. אתמול הם הלכו לראות אולמות והתחילו לחשב הוצאות. פתאום אח שלי אומר לאמא שלי: "אוי, לא חישבתי כמה תעלה לי ההופעה של שרית". לקחתי את זה כמחמאה אישית ביותר, הוא מעוניין שאני אשיר לו בחתונה ואני מאוד גאה לעשות כן. עדן - בדיוק בארוחה אח שלי שאל את אמא שלי אם אבא שלך מוזמן ואמא שלי ענתה שבטח, אז תכיני את אבא שלך, שיתחיל לחסוך
. אתמול חגגנו להראל יום הולדת בגן והוא היה מאושר ביותר, היה מאוד יפה כולנו נהנינו, רק אחר כך לפתוח את כל המתנות והמריבות עםה אחים שלו על כל דבר זה היה מעין סיוט, העיקר שגם זה עבר. ועכשיו, עכשיו ההורים של אלי בדרך אלינו, הולכת להוציא את השכפ"ץ.
. שיהיה המשך יום נפלא ושבוע טוב לכולם.
שרית

כייף לשמוע..... שיהיה במזל טוב...../images/Emo48.gif../images/Emo23.gif

שריתוש מאווווווווווווווווד שמחה בשבילך ובשביל אחיך מכל ה
!!! שיהיה מאושר עם בת זוגו .... ול
המתוק הרבה בריאות..... שמח חיים ושכל חלומותיו יתגשמו .........
מאחלת שבוע טוב .... שולחת
ו
דנייי

לולי72

New member
שרית - קודם כל בשעה טובה ../images/Emo49.gif

איזו הודעה משמחת. בדיוק אתמול אמא שלי ואני דיברנו על זה שאמא שלי ראתה יום אחד את אמא שלך ואמרה לה שהחברה של אחיך היא בחורה יפה וטובה ואמא שלי אמרה שהם כבר יוצאים הרבה זהמן. אז באמת אלה חדשות נפלאות. אני אכין את אבא שלי. איך אחיך מכיר את אבא שלי? מה שלומך? מבין השורות אפשר לשמוע שאת מאושרת, ובאמת אתמול בבוקר ראיתי את אלי עם איזה קופסאות ותיארתי לעצמי שאתם עושים משהו בגן. עברתי פשוט עם יובל באוטובוס בדרך לגן. אותך לא ראיתי, אולי כבר היית בגן. אבל ראיתי את הרכב החדש שלכם
שתפתחי רק בבשורות כאלה.

למעלה