שלום לכם :)

גרברון

New member
שלום לכם :)

קוראים לי עידן ואני גר בחולון ואני בצוות של מועדון השברולט אני וחבר שלי העלנו מזמן להתחיל ליין של מסיבות רגאיי וטראנסים וכאלה אז בסופו של דבר קיבלנו את האור הירוק ואירגנו מסיבה שהיא בעצם יום חמישי הזה..כלומר מחר אז התקווה 6 מופיעים ואחרי זה תיהיה מסיבה יהיה רגאיי טראנסים והיפהופ והיא תימשך עד 4-5 ככה אני חושב במסיבה אני וחבר שלי מתקלטים ואנחנו מקווים שיש לנו מספיק מוזיקה לאורך מסיבה שלמה ומקווים שיש לנו מוזיקה איכותית וטובה לאורך כל המסיבה ושלא נשעמם אנשים הכניסה עולה 40 שקל במקום (אין מוקדמות) ובכללי אמור להיות טוב אם מישהו יכול לשלוח לי טראנסים או רגאיי טוב ומקפיץ כזה שאפשר לרקוד אני אשמח ואודה לכם מאוד :) אז אני מקווה שיהיה טוב ומקווה שייצא לכם לבקר ומקווה מאוד שלא תתאכזבו אז שיהיה לכם סופשבוע בטוח ומהנה :) המסן שלי : [email protected]

R0m B0m

New member
אח שלנו

תביא אותה בגואה טראנס עם טעם של פעם , שנעוף כמו שאנשים עפו בשנות ה 90 , תיפטר מההיפ הופ ואני שם.. רגאיי וגואה טראנס , המסיבה המושלמת.

גרברון

New member
אני גם לא בעד היפ הופ

אבל יהיה ממש קצת עד כמה שהבנתי ואם תשלח לי אני מבטיח שיהיה :)

xXx Shiraz xXx

New member
../images/Emo207.gif צרפתי רוקדים על טראנסים כמו

משוגעים חחח תכתבו ביו טיוב tecktonik ותראו תקליפים... מאוד מצחיק! שימו לב שסגנון הלבוש מקביל לערסיי ארצנו חחח

ברנס1

New member
טראנס ורגאי זה שילוב טוב

אני אישי ממש אוהב רגאי וטראנס זה הסגנונות שאני בעקרון שומע לרוב השילוב בינהם יכול להויות ממש טוב אם אתה יודע לקרוא את הקהל וכמובן אם יש לך טראנס פסיכודאלי ולא סתם בסקאזי ואנפקדת וכו שלפי דעתי כבר מזמן לא עושים טראנס טוב

גרברון

New member
אחי

בבקשה תשלח לי טראנסים פסיכודליים מטורפים כאלה אני חייב כאלה למסיבה יש לי רק מעט

ברנס1

New member
טראנסים כאלה לא מעבירים

אתה צריך לאסוף אתם במשך תקופה מסוייימת

Ras Or

New member
ידידי

ככה לא עושים מסיבה אני מצטער 40 שקל כניסה למסיבת רגאיי שאתה בכלל לא מכיר רגאיי? נשמע קצת ארגון של כתה ה' עם כל הכבוד אני מציע שתלך קצת לדאנסים ותראה how to do ting ראס.

ובמסיבות האלה הכי כיף!

הוא בא לקבל המלצות ולא ביקורת

Ras Or

New member
דרך צלחה וערבה שחכתי לאחל ../images/Emo8.gif

תודה לדודה כשף

למעלה