שלום לכם

zanzibar2

New member
שלום לכם

קודם כל אני רוצה לברך אתכם על הפורום החדש. אני בת 28 ויש לי קשר לא רציף עם בחור שאני מאד אוהבת ואני מאמינה שגם הוא אוהב אותי אבל בגלל בעיות מצידו הקשר נקטע. יש ביננו תקשורת מצוינת וקשר רגשי חזק אבל הבחור שלי לא מצליח ללכת איתי עד הסוף בגלל עניינים בלתי סגורים בינו לבין עצמו. עשיתי פריסה קלטית בה שאלתי : מה הפוטנציאל למיסוד הקשר ביני לבין הבחור? לא הגדרתי זמן כי רציתי לדעת אם יש באופן כללי פוטנציאל ואני מקווה שגם אם לא מגדירים זמן אז הקלטית לפחות עובדת בטווח זמן קבוע פחות או יותר. אגב המיסוד מבחינתי יכול לדבר על קשר לטווח ארוך ולא בהכרח נישואים: 1. 2 גביעים 2. האוהבים 3. השוטה 4. השמש 5. 2 מטבעות 6. אס הגביעים 7. 9 חרבות 8. השטן 9. 3 גביעים 10. אס המטות תודה רבה

צ ל י ל 8

New member
../images/Emo13.gif שלום זנזיבר

עקרונית, הקלטית טובה לשאלות עד טווח של שנה. אני חושבת שבשאלה על פוטנציאל כללי, התשובה תהיה כללית מדיי גם היא. ובכל זאת: 1. 2 גביעים 2. האוהבים 3. השוטה 4. השמש 5. 2 מטבעות 6. אס הגביעים 7. 9 חרבות 8. השטן 9. 3 גביעים 10. אס המטות 2 גביעים מראה בבירור על היחסים הנעימים שקיימים בינכם. יש בינכם חיבה עמוקה ושיתוף פעולה נהדר. אבל נראה שיש אולי קצת בעיה של התאמה זוגית של קשר רציני ויותר. הקשר בינכם התחיל כקשר לא מחייב, פתוח לכל דבר ועניין. היית מאוד אופטימית ולא היו לך שום חששות או פחדים לגבי הקשר בעתיד. את חווה עם הבחור הרבה שמחה ואושר. אתם כנים אחד עם השני ואני מאמינה שלמרות מה שכתבת, את היית מאוד רוצה לקבוע איתו קשר לטווח ארוך. בחודשים הבאים המצב לא יילך וישתפר כ"כ. יש בינכם עדיין דברים לא פתורים ויש לבטים לכאן ולכאן. את תרגישי שהקשר בינכם יתקיים בין תנודות ולא יהיה יציב. לקראת סוף השנה, ייתכן והבחור ישנה את גישתו ויהיה מסוגל לצאת מהדברים שכובלים אותו בזמן זה. יש סיכוי סביר להתאהבות מחודשת וטובה יותר. את חושבת על הדברים יותר מדיי. הדבר מטריד את מנוחתך ואת חוששת שהבחור מעוניין בך רק לבילויים ומין. לדעתי את צריכה להיות יוזמתית בקשר, לעשות את הצעדים הראשונים לקראתו. אולי זה מה שהוא זקוק. אם את תדעי להיות קשה מסםיק, לעמוד על שלך, אך להיות רכה, יש סיכוי טוב שהקשר בינכם יתיישב, אך שוב, לא בזמן הקרוב. שיהיה בהצלחה

צוף3

New member
הי ../images/Emo140.gif

לטעמי יש לך כרגע רצון עז ביותר למערכת זוגית יציבה אולם בו בזמן הקשר עם הבחור מצוי בקונפליקט הקשור ליחסים הרומנטיים בינכם, ואני אגזים ואציין שהעניין הזה משפיע עלייך מאוד ואולי אף מדיר שינה מעינייך. נכנסת לקשר עימו בתחושה של גילוי עצמי, דרכו הגדרת לעצמך מה את מחפשת בבחור ואהבה כנה, ומהן הציפיות שלך מבן זוג. את מצויה בתהליך פנימי ונאלצת להודות בינך לבין עצמך בדברים שאולי לא רצית לראות בעבר והיום הם לפתע נעשים מוארים יותר, בשל הנסיבות. אינך שלמה לגמרי עם המצב בו את מצויה כיום - אולי את מרגישה כי את דורכת במקום ואינך מתפתחת לשום כיוון. אולי מערכת היחסים עצמה אינה מתפתחת למרות רצונך העז והתחושה כי מצאת את האחד. הקונפליקט אינו עתיד להיפתר בקרוב לטעמי, אך כאשר ייפתר צפוי פוטנציאל ריגשי גדול - אס המטות בשילוב אס הגביעים מעידים על פוטנציאל ריגשי ומיני מזהיר לגבי מערכת היחסים, אך נוכחותם של שני האסים בפריסה יכולים גם להזהיר מפני הולכת שולל, וכאן אולי קבור הכלב: ייתכן כי מערכת היחסים בינם בעלת פוטנציאל קסום אך בו בזמן ייתכן שבשל הדילמה אותה הזכרתי קודם למעשה לא תתפתח אל מעבר לפוטנציאל הטמון בה, למרות שאת תמשיכי להאמין שכן, או שהבחור יישדר לך שיש לכם עתיד ולמעשה ישלה אותך, ואולי גם את עצמו. יש לי תחושה שאולי מעורבת פה בחורה נוספת בסיפור הזוגי בינכם, ואולי זו הסיבה שהבחור מהורהר בינו לבין עצמו. השילוב בין האוהבים השטן ו - 3 גביעים מחדד לי את התחושה הזו, מה עוד שייתכן ויש כאן רמז מסוים לכך שלמעשה מערכת היחסים בינכם כרגע או בעבר היתה מושתת יותר על מין טוב ופחות על רגשות אהבה הדדיים. מה את אומרת? מחכה לשמוע ממך

zanzibar2

New member
הי../images/Emo122.gif

מה אפשר להגיד. מעט משמח מעט מתסכל. רגע אחד יש מקום לאופטימיות ורגע אחרי יש חשש לכישלון והכל באותה הפריסה. מין טוב היה אבל גם קשר רגשי חזק, שהרי אם הרגש לא היה משחק תפקיד הקשר לא היה מוסיף להתקיים שהרי גם כשהקשר חודש מעת לעת לא תמיד היו מפגשים בטח לא מיניים. קשר מתסכל מבלבל ומרגש בו בזמן וגם מעיק על ה***. מה יש להגיד חוץ מ..... מגיע לי הרבה יותר מהמועקה הזו. בעסה מהולה בסבבה. תודה לשתיכן.

צ ל י ל 8

New member
למה את כזו פסימית?

תמיד יש תקווה באופק.. נסי לעבוד לפי עצת הקלפים, אולי משהו ישתנה עם הזמן. בהצלחה

למעלה