שלום לכן\ם

שלום לכן\ם

הייי חברים יקירים שמי אורנה אני צופה בכם באנומימיות ועל כן החלטתי לכתוב..אספר מעט על עצמי אולי חלקכם הקטן מכיר אותי, אני תושבת מגדל העמק, בוגרת אורט רוגוזין סיימתי בשנת 2000 על כן אני בת 25, נישאתי לבחור מדהים לפני 4 שנים וכיום יש לי שני ילדים אדיר בן 3 וניקול כמעט שנתיים, לפני כשנה היגרנו לאוסטרליה למלבורן וכיום אני כאן מנסה עדיין להתאקלם, כמוכן מצאתי אתכם במקריות והנני שמחה על כך, בכל פעם שאני רואה תמונות וצופה בכם ליבי מתמלא בגעגועים לעיר שלי. אשמח להיות ברוכה בפורום ולפחות לשמוע מה חדש בעיר היקרה שליי המשך יום טוב ותודה על ההקשבה אורנה

ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

שלום לך, אורנה ! כל הכבוד על היוזמה
!
שהצטרפת !!! אני לא הבנתי, את עדיין גרה באוסטרליה ? לילה טוב
וחלומות פז
דניאלה

dafgol

New member
הי אורנה ../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה ל
ינו הקט והחמים
נעים מאוד
מה הבדלי השעות בין מלבורן למגדל העמק ?
אנחנו פורום קטן ואינטימי שכולל במס' יבשות , יבשת מגדל העמק
, יבשת ארה"ב (נורית) ועכשיו גם אוסטרליה. בטח מרתק לעשות מעבר חד כזה. מבטיחה לך שתמיד נהיה פה לעודד לתמוך לעדכן ולצלם לך..... ברוכה הבאה

S r 35

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

איך החיים במלבורן? הייתה תקופה שבעלי מאוד רצה להגר לאוסטרליה (סידני) - האמת, שגם היום הוא לא היה מתנגד
... אני היטלתי וטו. יופי שאת כאן איתנו. את מוזמנת להישאר.

ברוכה הבאה לפורום זה

דרך אגב סתם שאלה למדת אצל צביה מורה לאנגלית בה-4 יחידות ואצל רחל ברונו סתם מתוך סקרנות ,יכול להיות שאני טועה

תודה רבה לכן יקריי

אמת אני זוכרת משהו עם צביה לא זוכרת עם למדתי איתה אני חושב עם מירי משה או משהו כזה או רחל גם מוכרת.. בכל מקרה חדשות טובות אני מגיעה לארץ בעוד שבוע ביום שני עולה על המטוס ואני אצלכם במגדל העמק ב-14 לאוגוסוט למשך חודש או חודשיים געגועים להורים הרגו אותנו ואז חוזרים לשיגר הרגילה במלבורן. הבדלי השעות מכאן הן: 9 שעות אחריכםז אומר שאנחנו יום קדימה. הזמן אצלנו טס מהר מאוד, והחיים רגועים ושלווים ואמת גם נוחים. מקווה לפגוש אתכם בקרוב מאוד אורנה

dafgol

New member
איזה כיף, אז תהיי פה גם בראש השנה ../images/Emo23.gif

כולכם מגיעים? מקווה שכשתגיעי לארץ הקודש
תהיי מחוברת ונתעדכן וניפגש. < טוב נו אחרי שהיעפת תעבור לכם
> בטח כולם פה בהתרגשות גבוהה כבר. לתת לך רשימה מה להביא לנו ?

כן אני כבר מתרגשת

לחבק את ההורים האחים אוף!!! מממש התגעגעתי אליהם, אמא שלי קצת התבאסה משום שהיא רצתה לבוא בכריסמיס אליי אבל היא עדיין תוכל, אשמח לראותכם בחגים. דרך אגב יקירתי אני מאוהבת באוסטרליה אבל הדברים כאן פי כמה שנים אחרינו לא אהבתי את האופנה, הנשים מתלבשות כמו סבתות והגברים רק מחוייט אבל התרבות....התרבות....כמה היא שונה מאוד מנומסים נותנים לך הרגשה שתמיד יש מקום, יש להם לב מקסים אבל מה הם לא יודעים בדיחות!!! אם תספרי בדיח שהיא פוגעת וגם תסבירי שהיא בדיחה הם נפגעים מאוד מהר, אבל מה לומר אני אוהבת אותם כאן מקום מדהים יפה בטוח ורגוע...

frige

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif ל../images/Emo82.gifשלנו

גם אני כבר לא גרה במגדל העמק, למרות שאני שם לא מעט בכלל.
בכל. שרית

ברוכה הבאה אורנה ../images/Emo140.gif

הי גם אני לא גרה במגדל העמק - מבינה לליבך במיוחד כאשר אנחנו מעבר לים הגדול אנחנו גם גרים מעבר לים בארה"ב והגעגועים הורגים במיוחד בחגים אשמח לשמוע ממך בהמשך נורית

למעלה