שלום מבקשת סיוע בנהלים וחוקים

שלום מבקשת סיוע בנהלים וחוקים

שלום לכולם , אני אמא לילד אוטיסט הנמצא בגן תקשורתי , לצערי בערינו המפוארת אילת אין בית ספר לחינוך מיוחד לגילאי היסודי אלא רק כיתות חנ"מ בבתי ספר רגילים . (יש שוני רב בין השניים) כמורה במערכת הרבה שנים אני יודעת כי בני זקוק למסגרת של בית ספר לחינוך מיוחד. בדקתי ואכן יש עוד הורים רבים כמוני לקחתי על עצמי לפנות לראשות על מנת לקדם צעד של פתיחת בית ספר לחנ"מ בעירנו . אממה..... אחרי פגישה מקדימה שלחו אותי לחפש את הנתונים ... ולכן מבקשת /מחפשת לדעת :
כמה ילדים צריכים להיכלל במסגרת ביה"ס חנ"מ כמספר מינינמום על מנת לפתוח אחד כזה?
כמה ילדים כמספר מנימום בכתה (לזה יש לי כבר מידע חלקי אשמח לתובנות )
האם על פי ההגדרה ניתן בבית ספר כזה שתיהיה כתה לכל לקות דהיינו: כיתת תקשורת , כיתת פיגור וכו' ? אשמח אם תוכלו לפנות ולבדוק עבורי אם יש מנהל בית ספר כזה שמוכן להרחיב עבורי את היריעה על מנת שאוכל לקדם את המהלך ..... אני לפני מלחמה קשה כיון שהפיקוח של החנ"מ באזורינו לא רואה את הצורך בהקמת בית ספר כזה ועלי מוטלת חובת ההוכחה .... ותגידו לי העולם השתגע ????? למה צריך להתחנן לדבר כל כך אלמנטרי - המדינה אמורה לספק לילדים חינוך על פי צורכיהם או לא ? טוב נו.... התרגלתי כבר למלחמות ברשויות עכשיו נוספה רשות נוספת ..... שבוע טוב - בשורות טובות אריאלי אמא אופטימית

למעלה