שלום מגדל העמק

טל205

New member
שלום מגדל העמק

איזה מקום יפה.. עמק יזראל כולו ירוק... אנשים תעריכו! במקומות אחרים רואים רק בניינים ואוטובוסים.. היום אני הולך לקניון ופתאום ראיתי הפגנה של כל הסוחרים מול העיריה על חניות בתשלום. כל החנויות שבתו ותלו מודעת אבל על המרכז המסחרי.. זה היה מצמרר.. שיהיה לכולם פסח כשר ושמח. אני מצרף את מודעת האבל.....

frige

New member
אוף, פיספסתי את הלוויה

באמת מצמרר לראות מודעות אבל, גם אם זה של המרכז המסחרי. אבל בתכל'ס, יש משהו במחאה שלהם. הבעיה היא שהאנשים במגדל העמק מסרבים להתפתח כמו ערים אחרות בארץ וחבל. עד לא מזמן באמת זה היה קטסטרופה, אבל עכשיו שהציבו מדחנים בכל מקום לחנייה, אז אפשר לעשות מאמץ.

LANIT1

New member
לדעתי הם צדקו החניות האלה בתשלום

רק גורמות לאנשים ללכת למקום אחר. לדעתי זה ממש נורא ולא משנה כמה התשלום, השעה שצריך לחפש חניות לא בתשלום רק גורמות לאנשים לחשוב פעמיים האם לעשות את הסידורים במרכז או במתחם. צודקים לחלוטין ....

טל205

New member
טענו שם

שגם הקנסות שהעיריה מטילה אינם הגונים.. קנסות עם 3 מספרים גבוהים...

frige

New member
הכל תלוי גם היכן עומדים

נכון, גם אני נכוותי, אבל זה היה ממש בהתחלה של הכל שאז עוד לא היו מדחנים, ואני הייתי עם אלעד ואיתי בקופת חולים ב-8:00 ולא יכולתי גם ככה בשעה כזו למצוא בשום מקום כרטיסי חנייה, יצאתי מקופת החולים וקיבלתי דו"ח חנייה בסך 100 ש"ח ולא עזר לי כלום למרות שעירערתי. מאז המדחנים זה קל יותר. מבחינת בעלי החנויות זה באמת הפסד. הבעיה היא שאנשים מחנים את ריכבם באדום לבן ובחניות של נכים ואז הסכומים של הקנס הרבה יותר גבוהים. בת'כלס, אין שום סיבה שאנשים יחנו באדום לבן ובחניות של נכים. אנשים עומדים במקומות שחוסמים את הנתיבים וכו'... שזו באמת חוצפה. בהצלחה למגדל העמק. ות'אמת, בנינו, הגיעה הזמן להרוס את כל המרכז הזה ולשפץ ולבנות מחדש. לרענן קצת את העיר ואת העיניים.

dafgol

New member
עצוב מה שקורה

האמת , אם הייתי יודעת על ההפגנה - הייתי מצטרפת למפגינים. אין ספק שהחלמאות הטיפשות והאטימות חוגגים פה. טל, טוב לראות את זיו פניך סוף סוף.... חג שמח גם לך וברוך שובך

למעלה